2737
2734
عنوان

مامانایی که دوتا بچه کوچیک دارین بیاین باهم حرف بزنیم🙃🙃

| مشاهده متن کامل بحث + 493 بازدید | 89 پست
من یکی دارم  بیش فعاله و گریه شدید داره پشت دستمو داغ کردم که دیگه نیارم...

چند سالشه؟دارو میخوره؟

قاصدک وای به من همه از خویش مرا میرانند همه دیوانه و دیوانه ترم میخوانند...

تازه مادرم نزدیک نیست که یه روز استراحت کنم

یه وعده میرم خونه مادر شوهرم بعد ۳-۴ساعت پدرشوهرم با پررویی میگه بیاین ببرمتون خونه

😒😒😒😒😒😒😒😒😒

یه مدل دوستت دارم هست که گفته نمیشه                فقط فهمیده میشه                                           بهش میگن:                                       دوستت دارم واقعی    

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام دختر منم چند روز دیگه دوساله میشه وپسرم هم پنج ماهشه واقعا سخته منم عصبی میشم وخسته شبا خواب ند ...

شیر خودتو میدی؟پسرت شبا چند بار پامیشه واسه شیر؟

2728
نگو توروخدا 😭😭 من قدم کوتاهه همش شدم پهلو و شکم 

من ۱۵۸قدمه ۴۲کیلوام دوتام بچه دارم آرزومه یکم چاق شم ولی باشیر دهی و سختیای بچه داری روز به روز لاغرترمیشم😭😭

راهی برای چاقی سراغ داشتین دریغ نکنید بهم بگید دعاگوتون میشم😚خدایا میدونم چاق میشم میدونم این آرزوم که از ۱۱سالگی باهامه رو برام براورده میکنی یه روز میام اینجا تاپیک میزنم خانوما راهیی برای لاغری بگین خسته شدم از چاقی 😃😃😃😃😃
دخترم ۵پسرم۳.ولی خدا شاهده یک ثانیه آروم نداره خدا شاهده

حالا مادرشوهر من میگه کوچیگه شد ۲ سالش از شیر بگیرش بدش من یکی دیگه بیار بچه هام داداش میخوان گفتم نه هیچی نمیخوان

منم سه تا بچه ی شیره به شیره دارم.خیلی خسته ام.دختر بزرگم حدود سه سالشه.دختر دومم حدود یک سال و نیم.و پسرم حدود هفت ماهشه.رسما دارم خل میشم.خخخخ.

خدایا به حق مادرم حضرت زهرا سلام الله علیها هر کسی که امضای منو میخونه حاجت قلبیشو بده و کمکش کن.توفیق خواندن نماز را بهش عنایت کن.یه صلوات برای ظهور و سلامتی امام غریبم بفرست لطفا عزیزم.دوستون دارم.حلالم کنید اگر توی تاپیکی دلتونو شکستم.  
2740
من ۱۵۸قدمه ۴۲کیلوام دوتام بچه دارم آرزومه یکم چاق شم ولی باشیر دهی و سختیای بچه داری روز به روز لاغر ...

من شیر میدم پرخوری عصبی دارم مثلا یه نیم متری رو کامل امشب خوردم معدم پرررر بود ولی باز گرسنم بود...حالم بدمیشه گاهی از پرخوری

منم سه تا بچه ی شیره به شیره دارم.خیلی خسته ام.دختر بزرگم حدود سه سالشه.دختر دومم حدود یک سال و نیم. ...

خودت خواستی اینجوری؟یا ناخواسته بوده؟

دختر منم سه سالشه بیش فعالی تاخیر گفتار هم داره پسرم ۱۱ماهشه ،من اگه دخترم حرف بزنه خستگیم در میره،ب ...

عزیزم اگه می تونی زودتر ببر گفتار درمانی هر جی زودتر ببری زودتر راه می یوفته خیالت راحت می شه

منم دو تا پسر دارم یکی ۶ سالشه یکی دوسال و نیم. از وقتی کرونا  همه ش باید تو خونه باشن این سخت ...

باز فک کنم اونگه ۶ سالشه خوب باشه من فقط دلم میحواد دخترمو از شیر بگیرم یه سب دل استراحت بخوابم

من شیر میدم پرخوری عصبی دارم مثلا یه نیم متری رو کامل امشب خوردم معدم پرررر بود ولی باز گرسنم بود... ...

منم وقتی ناراحت باشم و دلم بگیره یا خسته باشم اشتهام کور میشه و اصلا نمیتونم چیزی بخورم 😞

راهی برای چاقی سراغ داشتین دریغ نکنید بهم بگید دعاگوتون میشم😚خدایا میدونم چاق میشم میدونم این آرزوم که از ۱۱سالگی باهامه رو برام براورده میکنی یه روز میام اینجا تاپیک میزنم خانوما راهیی برای لاغری بگین خسته شدم از چاقی 😃😃😃😃😃
خودت خواستی اینجوری؟یا ناخواسته بوده؟

پسرم ناخواسته بود عزیزم.دختر دومم را هم جلوگیری نکردم فکر نمیکردم به این زودی حامله بشم.شانس ندارم.خخخخ.

خدایا به حق مادرم حضرت زهرا سلام الله علیها هر کسی که امضای منو میخونه حاجت قلبیشو بده و کمکش کن.توفیق خواندن نماز را بهش عنایت کن.یه صلوات برای ظهور و سلامتی امام غریبم بفرست لطفا عزیزم.دوستون دارم.حلالم کنید اگر توی تاپیکی دلتونو شکستم.  
دختر منم سه سالشه بیش فعالی تاخیر گفتار هم داره پسرم ۱۱ماهشه ،من اگه دخترم حرف بزنه خستگیم در میره،ب ...

دختر من تا قبل از ۳ سالگی یک کلمه هم حرف نمیزد بخدا حتی مامان بابا هم نمیگفت ۳ سالو دوماهش بود شروع کرد کارتون ماشا و میشا و پوکویو واسش بزار کارتونایی که واضح صحبت میکنن...چه کارایی میکنه که به نظرت عچیب غریبه؟

2706