2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سلام مامانای گل خوبید 

من پسرم چهار ماه و نیمه شد بخاطر کولیک شدید انقد به خودش می‌پیچید ترسیدم ببرم ختنش کنم الآنم که هوشیار شده و نگاه تو چشمم میکنه میمیرم بهش فکر میکنم شما بچه هاتون رو ختنه کردید؟

2731
سلام مامانای گل خوبید  من پسرم چهار ماه و نیمه شد بخاطر کولیک شدید انقد به خودش می‌پیچید ترسید ...

سلام عزیزم فکر کردن بهش سختتر از انجامشه بهتر زودتر ببریش سختیش هم شب اوله

چشم ما روز قیامت به پر قنداقه است
سلام  مامانا دیشب پسرم تشنج کرد بستریش کردیم 😭 با دلای پاکتون دعاش کنین  تلگرام بال ...

سلام عزیزم خدا بد نده ؟چراااا؟سرماخورده بود؟

اگه قرار باشه با توجه به جیبم جایی برم فقط میتونم برم تو فکر   
سلام گلم حال پسرت چطوره؟؟ یه خبر بده بهمون خیلی نگرانیم😭😭

ممنون گلم

تبش پایین نمیاد 

نوار مغز اولی خوب بود خدا روشکر 

دوباره نوار مغز گرفتن 

امروز سه روزه بیمارستانیم

صدرا رو دادم دست مامانم سه روزه قشنگ بغلش نکردم 😔🥺

ممنون گلم تبش پایین نمیاد  نوار مغز اولی خوب بود خدا روشکر  دوباره نوار مغز گرفتن  ...

هاجر جان خوبی..پسر بزرگت تشنج کرده ؟من فکر کردم صدرا رو میگی..الان چطوره

باید فکر کنم🤔
ممنون گلم تبش پایین نمیاد  نوار مغز اولی خوب بود خدا روشکر  دوباره نوار مغز گرفتن  ...

عزیزدلم خداروشکر .انشاالله این یکی هم خوب باشه 🙏🙏🙏

خدابهت صبروتوان مضاعف بده گلم.اشکال نداره باهم به سلامتی میرید خونه بغلش میکنی

2706