1989
1993

زمانی فهمیدم ناباروری معنی نداره که بعد از چند سال ناباروری با پیج فاطیماه جون اشنا شدم و تازه فهمیدم میشه خیلی راحت باردار شد

اینم ادرس پیجشه خودتون برید ببینید

2014

هست فکر کنم !

فقط 38 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مجردم تیکر برای بلندتر شدن موهامه 💛😍🌱مرد=زن=انسان برای من مردو زن بودن مهم نیست مهم انسانیته مخالف بودن اقایون هم نیستم مشکلم بااون اقایونیه که جنسیت زدن زن ویا اینجارو باسایت دیگری اشتباه گرفتن 😅این دنیای مسخره برای کسی نمونده برای منو شماهم نمیمونه ارزششو نداره بدی کنیم، احساس دیگرانو به بازی بگیریم ، دروغ بگیم ...🍃اگر کسی رو ناراحت کردم بگه من حلالیت بگیرم 🌼💛درخواست دوستی کسایی ک نمیشناسم نمیپذیرم لطفا اگر کاری دارید بهم بگید ک بدونم... 💛🌼
2006

هست منتهی تو ی برهه ای از زمان که میدونی عاقل شدی و عشق رو علاوه بر حس قلبی از نظر عقلی انتخاب کردی. اون عشق واقعیه

این کاربر ذره ای به آن‌چه که در موردش می گویند اهمیتی نمیدهد. سوالات شخصی نپرسید کهجوابی بهتون داده نمیشه..  ⛔درخواست دوستی به هیچ عنوان.. چ خانم چ آقا پذیرفته نمیشود.. لطفا درخواست ندید ک شرمنده تون نشم.. 🌹⛔ 
هس دیگ وقتی هرکاری براش کنی ینی عشق🥀.کی بخاطر وابستگی کاری واسه کسی میکنه؟؟

بخاطر وابستگی هم همه کار میکنن طرفشون نره

فقط 38 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مجردم تیکر برای بلندتر شدن موهامه 💛😍🌱مرد=زن=انسان برای من مردو زن بودن مهم نیست مهم انسانیته مخالف بودن اقایون هم نیستم مشکلم بااون اقایونیه که جنسیت زدن زن ویا اینجارو باسایت دیگری اشتباه گرفتن 😅این دنیای مسخره برای کسی نمونده برای منو شماهم نمیمونه ارزششو نداره بدی کنیم، احساس دیگرانو به بازی بگیریم ، دروغ بگیم ...🍃اگر کسی رو ناراحت کردم بگه من حلالیت بگیرم 🌼💛درخواست دوستی کسایی ک نمیشناسم نمیپذیرم لطفا اگر کاری دارید بهم بگید ک بدونم... 💛🌼