2733
2739
عنوان

اولین تجربه ی سیگار کشیدن من 🤭

| مشاهده متن کامل بحث + 11813 بازدید | 114 پست
وای خوش به حالتوووون  ماکه نداریم  فقط عرق سگی🤣🤣🤣

شوهرم و داداشم باهم شراب میندازن عالیه طعمش😅😄

عقلم بدزد لختی چند اختیار دانش                                 هوشم ببر زمانی، تا کی غم زمانه                                                 
جوووون من شوهرم میگه ئه زشته 😒 حالا پایه ی قلیون و مشروب و اینا هستاااا اینو چون خودش دوس نداره ...

شوهر پایه خیلی خوبه،منم قبل بارداریم همه جور عشق وحال با شوهرم داشتیم،باهم مشروب میخوردیمو سیگار میكشیدیم

مادر یک فرشته هستم   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
مرسی که منو قهوه ای کردی 🤣🤣🤣

دور از جونت عزیزم ..ببخشید منظورم این نبود🤗

عقلم بدزد لختی چند اختیار دانش                                 هوشم ببر زمانی، تا کی غم زمانه                                                 

چیشده عزیزم 

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
2740
منم بلد نیستم فقط مث قلیون نیست

عه پس چطوریه؟

من خیلی دلم میخاد یبار امتحان کنم ولی میارسم لباسم بو بگیرع مامانم بفهمه

بوی وینستون اولترا  خیلی مستم میکنه با بوش خاطره دارم ولی خودم نکشیدم

تو عراقی و منم ایرانم سرنوشت چنین رقم خورده   حسین (ع)..............// من ایرانم و تو عراقی چه فراغی چه فراغی💔
سیگار کنته رو خرییییییدماااااا 😅😅😅

مبااارکه😄

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
خیییییلی بد بود عشقم 😂😂😂

عه. تجربه اول همینه

2706