2733
2734

سه ماه کاراموزی میرفتم استودیو عکاسی فیلم برداری عروسی

دیگه توی این سه ماه  با تیم استودیو همش عروسی میرفتم باهم میخندیدیم خوش بودیم

ینی خوده صاحب استودیو همش بگو بخند

از بعد عید خواستم برم ... یکی از کارکنان گفت صاحب استودیو گفت فعلا نیا تا بت بگم

دیگه هم نگفت بیا

و خودشون همش جشن عروسی رفتن دیگه به من هم نگفتن..

خلاصه دیگه اصلا نه زنگی

نه حال احوالی هیچی

انگار نه انگار  وجود داشتم

خیلی ناراحتم چقد عوضین

حتی یه ماه از کاراموزیم مونده بود نذاشتن حداقل تمام بشه

توی اینستگرامم منو فالو دارن

منم فالوشون دارم

انفالو کنم ؟

دلم نمیخواد دیگه پیجمو داشته باشن

از طرفی هم ممکنه بعدا بگن زورش اومد انفالو کرد

نظرتون چیه

انفالو نکن برو جای دیگه سرکار استوری بزار

یکم در مورد خودم توضیح بدم «به نام خدا هستم، از بچگی بزرگ شدم، تو بیمارستان به دنیا اومدم، صادره از شهرمون، همونجا بزرگ شدم، چند سال سن دارم، بابام مَرد بود، تو دوران کودکیم بچه بودم، با رفیقام دوست شده بودم، به دوست داشتن علاقه دارم، قصد ازدواج نه دارم، بعضی شبها که می خوابم خواب می بینم، تو خونمون زندگی می کنیم، تا حالا نمردم و...»

ریمو کن و بعد خودت چندروز بعد انفالو کن

اگر ایران بجز ویرانسرا نیست/من این ویرانسرا را دوست دارم.اگر تاریخ ما افسانه رنگ است/من این افسانه‌ها را دوست دارم.نوای نای ما گر جانگداز است/من این نای و نوا را دوست دارم.اگر آب و هوایش دلنشین نیست/من این آب و هوا را دوست دارم.به شوق خار صحراهای خشکش/من این فرسوده پا را دوست دارم‌من این دلکش زمین را خواهم از جان/ من این روشن سما را دوست دارم.اگر بر من ز ایرانی رود زور/من این زور آزما را دوست دارم.اگر آلوده دامانید، اگر پاک/من، ای مردم، شما را دوست دارم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
ریمو چه طوریه

میری تو تو صفحه اول پروفایلشون 

سه نقطه رو میزنی کلمه remove رو بزن انگار انفالوت کردن

اگر ایران بجز ویرانسرا نیست/من این ویرانسرا را دوست دارم.اگر تاریخ ما افسانه رنگ است/من این افسانه‌ها را دوست دارم.نوای نای ما گر جانگداز است/من این نای و نوا را دوست دارم.اگر آب و هوایش دلنشین نیست/من این آب و هوا را دوست دارم.به شوق خار صحراهای خشکش/من این فرسوده پا را دوست دارم‌من این دلکش زمین را خواهم از جان/ من این روشن سما را دوست دارم.اگر بر من ز ایرانی رود زور/من این زور آزما را دوست دارم.اگر آلوده دامانید، اگر پاک/من، ای مردم، شما را دوست دارم