2752
2734
عنوان

اولین تجربه ی سیگار کشیدن من 🤭

| مشاهده متن کامل بحث + 11934 بازدید | 114 پست
احساس میکنم ادمایی که تو خانوادع هاشون معتاد ندارن بیشتر سمت این چیزا میرن. من راستش خودم بین معتاد ...

نه خوشبختانه ما اصلا معتاد نداریم.تنها خلاف منم سیگاره.راستش من اصلا اصلا دوست حدارم هیچ مخدری رو امتحان کنم و نکردمم.ولی حب سیگار کشیدنو دوست داشتم از اول.کشیدم‌شد عادت

اخرین ها همیشه یهویی میان......اخرین دیدار اخرین بوسه اخرین لبخند و .... اونوقت تو میمونی و یه دنیا دلتنگی... تا دیر نشده بهش بگو😔
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

کنت هم خارجیه .چندبار بکشی عادت میکنی ولی نکش .من ماهی یبار با شوهرم میکشم فقط😁

جوووون

من شوهرم میگه ئه زشته 😒

حالا پایه ی قلیون و مشروب و اینا هستاااا

اینو چون خودش دوس نداره اینجور میگه😡

2731
منم دفعه اول ک کشیدم. انگار ته دلم خالی شدع بود. سرگیجه داشتم. ولی طعم تلخش خوب بود😂

مگه مثل قلیون نمیکشن؟

من بلد نیستم چطوریه؟؟؟؟

تو عراقی و منم ایرانم سرنوشت چنین رقم خورده   حسین (ع)..............// من ایرانم و تو عراقی چه فراغی چه فراغی💔
جوووون من شوهرم میگه ئه زشته 😒 حالا پایه ی قلیون و مشروب و اینا هستاااا اینو چون خودش دوس نداره ...

ما هم مشروب میخوریم فقط شراب دستساز😅 ولی قلیون به نظرم خیلی چیپه😐نمیکشیم

بله من منطقی تصمیم میگیرم و با احساساتم برای تصمیمی که گرفتم عزاداری میکنم 🙂😕 کتاب، شعر، موزیک و فیلم حالمو خوب میکنن 🌿
نه خوشبختانه ما اصلا معتاد نداریم.تنها خلاف منم سیگاره.راستش من اصلا اصلا دوست حدارم هیچ مخدری رو ام ...

منم کلا از بچگی دوست داشتم حتما امتحان کنم الانم مشکلی باهاش ندارم البته خیلی نیست شاید هفته ای ۴ نخ شایدم کمتر

مگر مش روبی چیزی باشه که زیادش کنم

یک دونه صلوات واسه همه ی دلتنگا
یکی بانوی عاشقو تگ میکنه؟

@بانوی_عاشششق    

مجرد و ناکام بمیر ولی نسل فقیر تحویل جامعه نده.                    بار کج به مقصد رسید… دل به دل راه نداشت… اتفاقا پول هم خوشبختی آورد…. این است دنیای ما:)                      goftino.com/c/BVamgS      پیام بده😐                 تاپیک های سال 99 و 1400 رو گردن نمیگیرم :/                              https://harfeto.timefriend.net/16923882233101
منم کلا از بچگی دوست داشتم حتما امتحان کنم الانم مشکلی باهاش ندارم البته خیلی نیست شاید هفته ای ۴ نخ ...

من متاسفانه زقاد میکشم

روزی ۱۰ تا شاید به روز یکم کمتر شتیدم یه روز بیشتر

اخرین ها همیشه یهویی میان......اخرین دیدار اخرین بوسه اخرین لبخند و .... اونوقت تو میمونی و یه دنیا دلتنگی... تا دیر نشده بهش بگو😔