2737
2739
عنوان

جهیزیه یک عدد عروس خانم😌👰💖+عسک

| مشاهده متن کامل بحث + 15523 بازدید | 361 پست

به خوشی استفاده کنی 

خوشبخت باشی😊💞

امروزفهمیدم که فهمیدن دراین دنیا  تلخ ترین وبدترین حقیقت هستی است.‌ ای کاش ندانی! امروز نبایددانا باشی که دانایی ات  تیشه ای بر رگ های نازک وکلفت گردنت می شود! ای کاش نمیدانستم که میدانم!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2740
مبارکت باشه عزیزم همشون قشنگن ولی کتری و قوری یه چیز دیگس😍😍😍😍 ایشالا به شادی استفاده کنی و خوشب ...

ممنونم مهربانو جان😍😍😍😍فدات شم ک ، خوش باشی💖💖❤️💖💖

پسر کوچولوی من آلرژی داره ، بهونه خوراکی های خوشمزه رو میگیره اما نمیشه بخوره خیلی غصه میخوره😔پسر کوچولوی ۱ ساله من🥺💗خیلی مظلومه لطفا برای برطرف شدن آلرژیش نفری یدونه صلوات بفرستید،فرستادید بهم بگید منم بفرستم براتون❤️ممنونم
ويييي من عاشق اينجور تاپيكام خيلي حس خوبي داره😍😍😍😍 مبارك باشه خيلي خوشگلن❤😍 اين روزو براي هم ...

ممنونم عزیزم سلامت باشی😍😍😍❤️❤️❤️

پسر کوچولوی من آلرژی داره ، بهونه خوراکی های خوشمزه رو میگیره اما نمیشه بخوره خیلی غصه میخوره😔پسر کوچولوی ۱ ساله من🥺💗خیلی مظلومه لطفا برای برطرف شدن آلرژیش نفری یدونه صلوات بفرستید،فرستادید بهم بگید منم بفرستم براتون❤️ممنونم

عزیزم مبارکت باشه😍همه چیزت عالیه 

کتری و قوری و قندونات مثل مال منه  خیلی خوشکلن 🌷

خدایانعمت سلامتی مبداءهمه نیازهاست وعاقبت بخیرے مقصدهمه نیازهاتورابه مهربانیت این دورا به تمامی دوستانم عطا فرماآمین😊
ای جان چه خوشگله     مبارک باشه💛💛💛

چشمات خوشگله گلم ، مرسی🌹🌹🌹🥰🥰🥰

2706