2737
2734
عنوان

جهیزیه یک عدد عروس خانم😌👰💖+عسک

15523 بازدید | 361 پست

یهو دلم خواست عکس کل جهیزیمو بزارم 

بیاید نظر بدید مهربونا😍😍😍

پیشاپیش هم ممنونم بابت نظرات و تبریکاتون🙏❤️

هرچند من عادت دارم آخر سر میشینم جواب تک تک کاربران رو میدم☺️🤗💖

سرویس دو نفره سرامیکیم😍

کتری و قوری نازم🤗

اتو و تخته اتو خوشگلم❤️

سرویس دم کنیم❤️

چاقو آشپزخانم☺️

ی عکس از خود اتوی خوشگلم💖

">ست سطل زباله و جعبه دستمال کاغذی چوبیم

پسر کوچولوی من آلرژی داره ، بهونه خوراکی های خوشمزه رو میگیره اما نمیشه بخوره خیلی غصه میخوره😔پسر کوچولوی ۱ ساله من🥺💗خیلی مظلومه لطفا برای برطرف شدن آلرژیش نفری یدونه صلوات بفرستید،فرستادید بهم بگید منم بفرستم براتون❤️ممنونم

رفقا الان باقی عکسا رو آپلود میکنم😍😍😍

پسر کوچولوی من آلرژی داره ، بهونه خوراکی های خوشمزه رو میگیره اما نمیشه بخوره خیلی غصه میخوره😔پسر کوچولوی ۱ ساله من🥺💗خیلی مظلومه لطفا برای برطرف شدن آلرژیش نفری یدونه صلوات بفرستید،فرستادید بهم بگید منم بفرستم براتون❤️ممنونم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

مبارک باشه قشنگن

اینو بدون !!! فمینیست یعنیبرابری هر دو جنس نه برتری یک جنس!!  اینم یاد بگیربدن من مال منه!  حجاب من انتخاب منه!  اگه لختم.... اگه چادری... انتخاب منه به هیچ کسی هم ارتباطی نداره💞 یکی دوس داره شلوار زاپ دار بپوشه موهاشو زرد کنه مانتو کوتاه بپوشه یکی دیگه هم دوس داره چادر سرش کنه و کسی بدنشو نبینه....آیا به منو تو ربطی داره؟؟؟؟  نـــــــه!  پس دخالت نکن 
2738

https://uupload.ir/files/dt50_img_۲۰۲۰۰۷۱۹_۱۸۱۷۲۴.jpg

مبارکه عروس خانوم😍😍😍😍😍😍😍

Md.collection24 ادرس پیج منه، مانتوهای خوشگل دارم به شما نی نی سایتیا هم یه کوچولو تخفیف میدم ، ممنون میشم با لایک و کامنت منو حمایت کنید تو اینستا ❤️❤️😍😍😍
2706