2752
2734

سلام من درحال اقدام هستم امروز ۹ سیکل ام طبق برنامه لونا امروز تخمک گذاری هست علائم هم دارم هم درد ناحیه شکم هم ترشح تخم مرغی ولی کیت میزنم منفی میشه 

میخوام واسه پسرزایی اقدام کنم الان من صبر کنم که کیت مثبت بشه یا اقدام کنم.

ای مهربونی که داری می‌خونی یه صلوات برام بفرست که مشکلاتم حل بشن )🥺🩵

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

روز ۱۴ روز تخمک گذاریه

من سیکلم ۲۶ روزه یا کمتره 

اون ۲۸ روزه اس که تخمک گذاری میشه ۱۴

2731
من سر هر دو تا بارداریم صبر کردم کیتم مثبت بشه بعد اقدام کردم

روزی چند بار کیت گذاشتی؟

بین روز ۱۲ تا ۱۶ متغیره نمیشه دقیق گفت روز ۱۴ هست

برایت آرزوهای کوچک دارم. مثلا اینکه چشم‌هایت را که باز میکنی، خستگی‌های دیروزت را در خواب آرام دیشب جا گذاشته باشی و تمام تنت لبریز باشد از طراوت و شادابی. مثلا اینکه یک لقمه نان و پنیر دلخوشی صبحانه‌ات باشد، قدم‌هایی سالم داشته باشی برای رفتن تا موفقیت و مادری که هر صبح، دعای خیرش بشود بدرقه‌ی راهت. مثلا اینکه آدم‌هایی در مسیر امروزت باشند، که حال جهانت را قشنگ‌تر کنند. دلت به بودن همراه و هم‌نفسی خوش باشد، و سرت به زندگی گرم. برایت آرزوهای کوچکی دارم، که شاید حسرت‌ بزرگ خیلی‌ها باشد‌‌‌...🌸🌹✨⭐
بین روز ۱۲ تا ۱۶ متغیره نمیشه دقیق گفت روز ۱۴ هست

اخه علائمش رو دارم میترسم کیت اشتباه باشه از تخمک گذاریم هم بگذره 😮‍💨

منم سر دومی سیکلم دقیق ۲۶ روزه بود اما کیت روز ۱۵ مثبت شد همون شبش و فرداشبش رابطه داشتم

وآسه تعیین جنسیت کیت میذاشتی یا واسه احتمال بارداری بیشتر؟

اخه علائمش رو دارم میترسم کیت اشتباه باشه از تخمک گذاریم هم بگذره 😮‍💨

اشتباه ک نمیشه درصد خطاش خیلی پایینه

میتونی باز امتحان کنی

ولی بین این ۳،۴ روز علایم هست معمولا..

برایت آرزوهای کوچک دارم. مثلا اینکه چشم‌هایت را که باز میکنی، خستگی‌های دیروزت را در خواب آرام دیشب جا گذاشته باشی و تمام تنت لبریز باشد از طراوت و شادابی. مثلا اینکه یک لقمه نان و پنیر دلخوشی صبحانه‌ات باشد، قدم‌هایی سالم داشته باشی برای رفتن تا موفقیت و مادری که هر صبح، دعای خیرش بشود بدرقه‌ی راهت. مثلا اینکه آدم‌هایی در مسیر امروزت باشند، که حال جهانت را قشنگ‌تر کنند. دلت به بودن همراه و هم‌نفسی خوش باشد، و سرت به زندگی گرم. برایت آرزوهای کوچکی دارم، که شاید حسرت‌ بزرگ خیلی‌ها باشد‌‌‌...🌸🌹✨⭐
واسه جنسیت دوتا پسر میخواستم و اینکه برام مهم بود اردیبهشتی باشن

😍 خداحفظشون کنه 

واسه پسر چند ساعت بعد مثبت شدن کیت اقدام میکردی؟

رژیم خاصی هم گرفتی؟

😍 خداحفظشون کنه  واسه پسر چند ساعت بعد مثبت شدن کیت اقدام میکردی؟ رژیم خاصی هم گرفتی؟

نه رژیم نداشتم 

کلا هیچ کار خاصی نکردم فقط از کیت استفاده کردم

سر هر دوتا پسرم ساعت ۱۱ کیت میزدم مثبت میشد شبش رابطه داشتم (البته بعد از ظهر هم کیت میذاشتم ساعت ۵)

فرداش دیگه کیت میزدم خط نسبت به روز قبل کمرنگ تر میشد

اما من فردا شبش هم رابطه داشتم

کلا دو شب

نه رژیم نداشتم  کلا هیچ کار خاصی نکردم فقط از کیت استفاده کردم سر هر دوتا پسرم ساعت ۱۱ کیت می ...

آها مرسی عزیزم 

خیلی ممنونم که جواب دادی ❤️✨️

2706