2737
2734
عنوان

جهیزیه یک عدد عروس خانم😌👰💖+عسک

| مشاهده متن کامل بحث + 15523 بازدید | 361 پست

سرویس ۱۰۲پارچه چینی زرینم ، همین مدله

پسر کوچولوی من آلرژی داره ، بهونه خوراکی های خوشمزه رو میگیره اما نمیشه بخوره خیلی غصه میخوره😔پسر کوچولوی ۱ ساله من🥺💗خیلی مظلومه لطفا برای برطرف شدن آلرژیش نفری یدونه صلوات بفرستید،فرستادید بهم بگید منم بفرستم براتون❤️ممنونم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

جارو برقیم ، بازش نکردم از رو کارتن عکس انداختم ، پاناسونیکه

زود پزم

پسر کوچولوی من آلرژی داره ، بهونه خوراکی های خوشمزه رو میگیره اما نمیشه بخوره خیلی غصه میخوره😔پسر کوچولوی ۱ ساله من🥺💗خیلی مظلومه لطفا برای برطرف شدن آلرژیش نفری یدونه صلوات بفرستید،فرستادید بهم بگید منم بفرستم براتون❤️ممنونم
2731

ست ۱۰پارچه آبکش استیلم

2740

انشالله ب سلامتی استفادشون کنی😍🌸

شلوارپلنگی🐅 اراذل و گنگسترِ شهر آمل و حومه🤣🥸🍻خب لامصب من اگ پروفمو عوض کنم ک اینجا دیگ کسی منو نمیشناسه ک🤣😒🤌🏽 والا بخدا...اصاب نداشته ی منو نداشته تر میکنن با این کاراشون                     وَ بنازم کاربری را که همه او را با پروفایلش میشناسند:)

سینی پایه دار برای جلودستی خوب نیست ، پایه هاش اذیت میکنه 

کاش یخچال و ... رو سیلور میگرفتی، سفید یکی دو سال بعد رنگش زرد میشه ، اشپزخونه های حرفه ای سیلور هستن 

مبارک باشه و به خوشی استفاده کنی

سرویس ۷۰تیکه پلاسکو ، این مدل ولی...

این رنگ هستن

2706