2737
2739
عنوان

جهیزیه یک عدد عروس خانم😌👰💖+عسک

| مشاهده متن کامل بحث + 15523 بازدید | 361 پست
من تیرماه گرفتم تخته ای۳,۳۰۰ چقدر چیزا گرون شدن🤕🤕

آره خیلی گرون شده منم خواستم بگیرم ۲تا ۹متری می‌گفت ۱۳تومان نخریدم 

تو مرا جان وجهانی 💕 عشق خنگولم ⁦👩‍❤️‍💋‍👨⁩
قربونت برم مرسی خوشبختی بکامت باشه❤️💖❤️💖

فدات 😘😘

انجا یک قهوه خانه بود ٫اما ننشستم به نوشیدن دوتا استکان چای  چرا ؟ دنیا خراب می شد اگر دقایقی آنجا می نشستیم و نفری یک استکان چای میخوردیم ؟  عجله٫٫همیشه عجله !!!!کدام گوری میخواستم بروم؟من به بهانه رسیدن به زندگی ٫همیشه زندگی را کشته ام

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اونی ک اون عقب نشسته سربازه؟

نه😂😂😂 مادربزرگمه🤕😂

پسر کوچولوی من آلرژی داره ، بهونه خوراکی های خوشمزه رو میگیره اما نمیشه بخوره خیلی غصه میخوره😔پسر کوچولوی ۱ ساله من🥺💗خیلی مظلومه لطفا برای برطرف شدن آلرژیش نفری یدونه صلوات بفرستید،فرستادید بهم بگید منم بفرستم براتون❤️ممنونم
فرشا عزیز هفصد شانه بین شش ودویست تاهفت وپونصد هزارشانه وهزار دویست شانه بین هفت وهشصد تانه تومن&nbs ...

اها ممنونم عزیزم 

اینا قیمت 12 متری بود درسته؟؟ من 9 میخوام حدودا یه 1 تومنی کمتر میشه!؟؟ 

خدایا شکرت 🙏🏻
2731
عالیه عزیزم مبارک خوشبخت شی♥️♥️ سرویس چاقو رو چند گرفتی

ممنونم بانو💖❤️💖❤️💖خوشبختی بکامت باشه❤️💖❤️💖❤️💖

والا دقیق یادم نیست فکر کنم۸۰۰تومنی شدن 🤔

پسر کوچولوی من آلرژی داره ، بهونه خوراکی های خوشمزه رو میگیره اما نمیشه بخوره خیلی غصه میخوره😔پسر کوچولوی ۱ ساله من🥺💗خیلی مظلومه لطفا برای برطرف شدن آلرژیش نفری یدونه صلوات بفرستید،فرستادید بهم بگید منم بفرستم براتون❤️ممنونم
مبارکه🥳🥳🥳؛ان شاءلله به دل خوش😍😍

مرسی سلامت باشی گلم خوش باشی 💖❤️💖❤️💖

عزیزدلم مبارکت باشه اگه امکانش هست میشه بگی لباسشوییتو چند گرفتی؟

اگر زنده ماندم و یک روزی باهم در یک خانه چای خوردیم، برایت تعریف می‌کنم که این روزها چقدر سخت،دیر و دور گذشت...
2738
خیلی خوشگلن مبارکاباشع عزیزدلم به خوشی وتوارامش استفاده کنی همیشع😍😍😍

ممنونم فداتشم سلامت باشی خوش باشی همیشه❤️❤️💖💖💖🥰🥰🥰🌹🌹😘😘😘

فقط شلوارت ک عکسش افتاده تو قوری

کسی که طرز فکرش با شما متفاوت است، دشمنت نیست، فقط انسان دیگریست . 🌱💚🌈 توضیح دادن نشانه ضعفه. شما هروقت سعی میکنید چیزی رو بیشتر توضیح بدید، بیشتر ضعیفید. پس قدرت در اینه که راجع به هیچ چیز، هیچ توضیحی ندید، هیچوقت.😊 دوستان:😂😂منظور مهران مدیری این نبود ک موقع تبادل نظر برای همدیگه توضیح ندین. منظورش این بود ک اگ یه راهی رو انتخاب کردی و مطمئن بودی درسته و دیگران همش میخواستن منصرفت کنن، بهشون توضیح نده.تو راه خودتو برو، اونا نتیجه رو میبینن، و میفهمن ک تو انتخاب درستی داشتی

خیلی زیبا و معلومه خوش سلیقه اید 

مبارکتون باشه و انشالله خوشبخت بشید 

اگه دوست داری هزینه کل اینایی که خریدی رو بگو منم از کنجکاوی مردم

خدایا آرزوهای همه ماها برآورده کن چی میشه اخه؟😍💜 🧿 دختر هتروکرومی (چشم دورنگ) که هیچوقت و اصلا لنز نمیذارد و چشماشو که خدا بهش هدیه داده رو دوستش داره💙🖤 هرکی امضای منحصر به فرد رو داره بهتره به امضای هم گیر ندیم و کنایه نزیم😁😊   
توسترت مثل مال منه

لباسشوییمهااا🙈😂توستر نگرفتم ، این و داخل فروشگاه از لباسشوییم انداختم توستر رو چیده بودن روش 😂😂

گازم فرداره

عزیزدلم مبارکت باشه اگه امکانش هست میشه بگی لباسشوییتو چند گرفتی؟

۷,۱۰۰عزیزم

تیرماه ۹۹گرفتمش

ان شاء الله خوشبخت باشی😍😍😍😍

ممنونم گلم خوشبختی بکامت باشه😍😍😍❤️❤️❤️❤️