2726
عنوان

جهیزیه یک عدد عروس خانم😌👰💖+عسک

| مشاهده متن کامل بحث + 15523 بازدید | 361 پست
خواهش میکنم عزیزم مال من نوت۹هستش ازش راضیم از سامسونگ ب نظرم بهتره قبلا سامسونگ داشتم زود داغ میکنه ...

اره خودمم دارم سامسونگ داغ میکنه

شیائومی خیلی خوبه سامسونگ فقط پوله برندشو میگیره وگرنه مثل قدیم کیفیت نداره

دعا کن پولم جور شه فقط 500تومن کم دارم:(

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

روفرشی منم این شکلیه😁اتفاقا خوب شد خریدی وقتی مهمون زیاد باشه بخوای سفره بندازی اول روفرشی پهن کن ت ...

آخه زیر سفره ای هم دارم  

یادم رفت عکس سفرمو بزارم🤕

پسر کوچولوی من آلرژی داره ، بهونه خوراکی های خوشمزه رو میگیره اما نمیشه بخوره خیلی غصه میخوره😔پسر کوچولوی ۱ ساله من🥺💗خیلی مظلومه لطفا برای برطرف شدن آلرژیش نفری یدونه صلوات بفرستید،فرستادید بهم بگید منم بفرستم براتون❤️ممنونم
عزیرم ب سلامتی و مبارکی ولی ی چیزی البته نظر منه شما ک همه وسیله هات ابیه قشنگ تر بود پلاستیکاتم ابی ...

اونم آبی خریده 

تو مرا جان وجهانی 💕 عشق خنگولم ⁦👩‍❤️‍💋‍👨⁩
2728
مبارکت باشه اردیبهشت جهازمو میچینم عکساشو میذارم😍

مرسی گلم سلامت باشی ، جهاز شما هم مبارک باشه انشاالله با دل خوش استفادشون کنی و خوشبخت بشی😍😍😍

منم سر ماه جهازمو میچینم

پسر کوچولوی من آلرژی داره ، بهونه خوراکی های خوشمزه رو میگیره اما نمیشه بخوره خیلی غصه میخوره😔پسر کوچولوی ۱ ساله من🥺💗خیلی مظلومه لطفا برای برطرف شدن آلرژیش نفری یدونه صلوات بفرستید،فرستادید بهم بگید منم بفرستم براتون❤️ممنونم
شوخی نکن😂😂😂 شیائومی نوت هشته گوشیم گلم💖

شوخي نكردم كه جدي گفتم خيلي خوبه😂❤

عه گوشي مادرمه پس چرا به كيفيت دوربينش برنخورده بودم؟😓😂

🦋🖤Johnny depp fan🖤🐰                                            #پاترهد○-○⚡    #slytherin🍏                                              زرتشت چه زیبا گفت : ای کاش آنقدر آب داشتم تا جهنم را خاموش می کردم و آنقدر آتش داشتم تا بهشت را می سوزاندم، که مردم خدا را برای خودش بپرستند نه برای بهشت و جهنم :)🌌                                               
مبارکت باشه عروس خانم😍😍

سلامتم باشی مهربانو جانم 😍😍😍❤️❤️❤️مرسی

مبارک باشه    

سلامت باشی نفسی💖ممنون

اره خودمم دارم سامسونگ داغ میکنه شیائومی خیلی خوبه سامسونگ فقط پوله برندشو میگیره وگرنه مثل قدیم کی ...

ب امیدخدا جور میشه گوشی خیلی اومده پایین.فقط خاستی نوت ۸بگیری حتما پرو شو بگیر اوکی؟

مبارکه عزیزم  قیمت فرش هات چقدر شد  منم. میخوام یه فرش بخرم اما اصلا نمدونم قیمت ها چه ج ...

فرشا عزیز هفصد شانه بین شش ودویست تاهفت وپونصد هزارشانه وهزار دویست شانه بین هفت وهشصد تانه تومن 

چون میگذرد غمی نیس اما به ولله همین درد کمی نیس…😔🖤
مبارکت باشه عزیزم بشقابا رو منم داشتم خیلی مواظب باش زود می‌ره لبه هاش و میشکنه

ممنونم عزیزم سلامت باشی ❤️❤️❤️ سرویس جلو دستی آرکوپالم رو میگی؟

چشم ، مرسی ک گفتی 💖💖💖

فرشا عزیز هفصد شانه بین شش ودویست تاهفت وپونصد هزارشانه وهزار دویست شانه بین هفت وهشصد تانه تومن&nbs ...

من تیرماه گرفتم تخته ای۳,۳۰۰

چقدر چیزا گرون شدن🤕🤕

انشالله خوشبخت بشی

قربونت برم مرسی خوشبختی بکامت باشه❤️💖❤️💖

2706