2733
2734
عنوان

خانمایی ک خیلی ب خودشون میرسن،شیک پوشا😁بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 501 بازدید | 42 پست
من هیچ وقت آرایش ندارم، مگر وقتی ک بیرون برم در حد ی ژل ابرو و گاهی اوقات ریمل، حیف پوستمه و اینکه ک ...

مگع من گفتم باکلاسا ارایش میکنن؟؟😐

دنبال نیمهء گمشدتون نگردین...بعضیا مثل ما لنگه به لنگه آفریده شدن  یعنی همون؛بعضیا مثله ما لنگه ندارن😎 خانم دکترتونم😉آقایون درخواست ندین🙌🏻از این ب  بعد عشق خودمُ zabonderaz1380 تگ میکنم😍😍دوستان کاربریم دست ی نفر دیگه بود یعنی اون من نبود نه،من اون نبودم،اَاااااه اون کسی ک ک کاربری دستش بود من نبودم پووووووف😆 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وایی چرا با دستای خودت پوستتو از بین میبری!!اثراتشو تو سنای بالاتر نشون میده من فقط برا مهمونی وبیرو ...

چون خیلی لوازم آرایش استفاده می کنم از مارک های خوب استفاده می کنند که پوستم آسیب نبینه جدا هم به پوستم خیلی میرسم در کل مراقبم

دنبال نیمهء گمشدتون نگردین...بعضیا مثل ما لنگه به لنگه آفریده شدن  یعنی همون؛بعضیا مثله ما لنگه ندارن😎 خانم دکترتونم😉آقایون درخواست ندین🙌🏻از این ب  بعد عشق خودمُ zabonderaz1380 تگ میکنم😍😍دوستان کاربریم دست ی نفر دیگه بود یعنی اون من نبود نه،من اون نبودم،اَاااااه اون کسی ک ک کاربری دستش بود من نبودم پووووووف😆 
2731
تو خودت چی میزنی؟

متوجه نشدم

چی میزنم؟؟

من فقط وقتی میرم بیرون آرایش میکنم

پنکک

سایه ملایم

خط چشم و ریمل

رژلب و رژگونه

درکل آرایشو خیلی دوس دارم

کلی ام لوازم آرایش دارم

ولی توخونه بخاطر پسرم و بدوبدوهاش آرایشم بهم میریزه واس همین توخونهدآرایش ندارم

وزن اولیه۱۰۶،وزن فعلی۵۵.خدا ای همیشه با من❤در لبان ژکوند،در چهره مسیح بر صلیب،در چشمان چاپلین،لبخندیست...دردهای بزرگ را نمیتوان گریست❤

https://basalam.com/games/slashit/lnk5y/961178

اگه لینک آبی نشده روش نگه دارین و بعد روی بازکردن کلیک کنید.

بچها تو رو خدا کمک کنید فقط کافیه از طریق همین لینک تو این فروشگاه اینترنتی ثبت نام کنین تا هم شما و هم من ۹۹ درصد تخفیف برا خرید اینترنتی بگیریم.🙏🙏🙏 لطفاً

استارتر ببخشید بی اجازه پست گذاشتم.

مرسی از همتون

2738

عادت بدیه آدم اعتماد بنفسشو از دست میده من همون ی سرمه چشمو مرتب کردن ابرو هست فقط

ی موقع آدم عجله ای میخواد بره بیرون یا ی اتفاق بدی واس کسی میفته نمیتونه بی آرایش بره و این جنبه خوبی نداره مث دختر عمه هام از بس همش آرایش داشتن هم با آرایش زشتن هم بی آرایش تو مراسم ختمم نمیتونن دیگه آرایش نکنند و این خیلی بده

تو خونه که هیچی 

بیرون هم ضد آفتاب و رژ که به لطف ماسک اونم نمیزنم فقط به پیشونیم ضدآفتاب میزنم😂😂😂

تو دنیا فقط یکی هست که واسه من نفس میکشه اونم دماغمه😐تموم شد و رفت
متوجه نشدم چی میزنم؟؟

چ‌ارایشی داری؟😁

کاربری دوممه  برای آزادیم صلوات  میفرستی  فرستادیریپلی کن منم برات بفرستم مثله عددیک تو جدول ضرب باش به هرکسی به اندازه خودش بها بده🙌تهمت مثله زغاله اگه نسوزونه سیاه میکنه🚶‍♀️🚶‍♀️چه سخته محرم ترین آدم بهت نامحرم ترین باشه برات💔
من گذاشتم کنار این عادتو 

من نمیتونم بزارم کنار بدون آرایش انگار یه چیزی از صورتم کمه

گفتی شیک پوشا و کسایی ک بخودشون میرسن بیان، بعدش گفتید من همیشه ارایش دارم و... 

😑😑اونو میخواستم بگم توی خونه وقتی تنهاییم لباس راحتی میشه یا باز هم عادت دارین که ی جور دیگع بپوشین من قصد توهین به کسی رو نداشتم شما برداشت کردین

2706