2752
2734

میگه زن نباید از حساب شوهرش خبر داشته باشه ک ب دودوتا چهارتا نیوفته

ولی خب اخه اگه من شریک زتدگیسم چرا باید پنهون کنه ک موجودیش یا پس انداز یا درآمدش چقدره

شما بگین توی جلسه مشاوره مطرح کنم این موضوع رو

یا نه؟

یا چحور بفهمم و اعتمادشو ب دست بیارم

من دور و اطرافم تا حالا زنی ندیدم که مدیریت مالی خانواده دست خودش نباشه دست شوهرش باشه

مطرح کن حتما

به امضام نگاه نکن    میگم نگا نکن  میخوابونم دهنتا   میگم برو امضا بعدی  برو دیگه اهههه  عجب آدمی هستیا   بروو حالا چرا بین این همه امضا به امضای من زل زدی کلک  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌‌ ‌‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌ 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

2731

من مدیریت خونه دست خودمه.ولی واقعا هم دقیق دونستن جزئیات مالی و پس انداز همسرم برام‌مهم نیست.خیلی خانمای اینجا هم پس انداز مخفی دارن و جالبه همه بهش حق میدن.یکی دوست داره یکی دوست نداره

اسم کاربری شخصیت کسی نیست سایت هزار تا اسم‌میزنی قبول نمیکنه یدونه اتفاقی رو قبول میکنه.اینجا اومدیم تبادل نظر اگر نمیتونی جوابمو منطقی و درست بدی بدون خیلی حقیرو بدبختی که با اسم کاربری مثلا تحقیرم میکنی.و اینکه بگید مشخصه چه شخصیتی داری برام مهم نیست کسایی که درست رفتار کنن میدونن چه شخصیتی دارم و وجدانم آسوده هست،اینکه اینجا حرف بی ربط بزنی توهین کنی توقع احترام داشته باشی و اگر جواب در شانت گرفتی بپری بهم که بی شخصیتم بازم مهم نیست با این حرفات نمیتونی ناراحتم کنی،بعضی کاربرا منه آرومه به جایی رسوندن دوست دارم بگم چخه

شوهر خاعرمنم این اخلاق و داره و به خواهرم نمیگه حتی ی حساب مخفی داره 

انقد خواهرم خبر ندارم ک بیست میلیون ب خانوادش کمک کرد و خواهرم اصلا نفهمید

واسه مامان شدنم دعا کن دوست خوبم 🥹

منم نمیدونستم درامد همسرم چقدره برامم مهم نبود ماهیانه مبلغی بعنوان پول توجیبی خودم بهم میده از روز اول 

خرج خونه قسط وام همه چی با خودش 

منم ک نمیدونم چقد درامد داره ولی پافشاری میکنم باید ماشین بخری اونم چرتکه میندازه میخره یا مبل عوض کن و فلان

تو خانواده مون کلا کارت حقوق دست مامانمه ابجیمم همینطور وقتی بابا پول بخواد از مامانم میگیره اما من اینطور نیستم برامم مهم نیس چون خرجیم هرچقد بخوام نه نمیگه

کاشکی شوهر منم اینجوری بود بیچاره شدم از بس حساب کتاب کردم...دختر خرجی خودتو بگیر و بخودت برس بتوچه هس یا نیست بزار خودش بفکر رهن و قسط و بقیه کارا باشه ما ک پیر شدیم از بس دو دو تا چهارتا کردیم

دوستای گلم میشه هر کی امضامو خوند ی صلوات بفرسته ک خدا کمکمون کنه و گره از مشکلمون وا بشه♥️خبرم کنین منم برای شما میفرستم دعای نی نی سایتیا بدجور میگیره🥲
2706