2737
2734
عنوان

خانمایی ک خیلی ب خودشون میرسن،شیک پوشا😁بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 499 بازدید | 42 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تو خونه که هیچی  بیرون هم ضد آفتاب و رژ که به لطف ماسک اونم نمیزنم فقط به پیشونیم ضدآفتاب میزن ...

🤣🤣

دنبال نیمهء گمشدتون نگردین...بعضیا مثل ما لنگه به لنگه آفریده شدن  یعنی همون؛بعضیا مثله ما لنگه ندارن😎 خانم دکترتونم😉آقایون درخواست ندین🙌🏻از این ب  بعد عشق خودمُ zabonderaz1380 تگ میکنم😍😍دوستان کاربریم دست ی نفر دیگه بود یعنی اون من نبود نه،من اون نبودم،اَاااااه اون کسی ک ک کاربری دستش بود من نبودم پووووووف😆 
چ‌ارایشی داری؟😁

رژ لب 

کرم

رژگونه کم

خط چشم

سایه ملایم گاهی کم 

دنبال نیمهء گمشدتون نگردین...بعضیا مثل ما لنگه به لنگه آفریده شدن  یعنی همون؛بعضیا مثله ما لنگه ندارن😎 خانم دکترتونم😉آقایون درخواست ندین🙌🏻از این ب  بعد عشق خودمُ zabonderaz1380 تگ میکنم😍😍دوستان کاربریم دست ی نفر دیگه بود یعنی اون من نبود نه،من اون نبودم،اَاااااه اون کسی ک ک کاربری دستش بود من نبودم پووووووف😆 
2731
یعنی نمیشه یکی کمکم کنه♥😔

چطور عزیزم؟

من حس میکنم بدون ارایش یچی کم رو صورتم نیست😁

دلیلش اینه که به آرایش عادت کردی. بنظر من آرایش تو خونه هم خوبه ولی استفاده مداوم از کرم پودر و اینجور مواد بده ولی یه آرایش کوچولو چشم ( مداد و ریمل سبک ) و یه رژ تو خونه ایده آله . سعی کن بیشتر مواد محافظتی پوست رو استفاده کنی تا آرایشی .  

دلیلش اینه که به آرایش عادت کردی. بنظر من آرایش تو خونه هم خوبه ولی استفاده مداوم از کرم پودر و اینج ...

تو خونه ارایش زیادی ندارم ولی بدونش نمیتونم 

2740
تو خونه ارایش زیادی ندارم ولی بدونش نمیتونم 

همش عادته . من آرایش در حد رژ تو خونه رو دوست دارم البته نه اینکه 24 ساعته تمدیدش کنم . شما میتونی مثلا ساعاتی که همسرت خونه است یه آرایش سبک بکنی . کم کم عادت دائم آرایش داشتن از سرت میافته . مواد شیمیایی حتی بهترین مارک هم باشه بازم ضررهاش رو میذاره 

همش عادته . من آرایش در حد رژ تو خونه رو دوست دارم البته نه اینکه 24 ساعته تمدیدش کنم . شما میتونی م ...

مجردم من گلم

ارایش خونم تو رژلب و خط چشم خلاصه میشه خیلی بخام ب خودم برسم یا حالم بد باشه از مواد دیگع هم استفادا میکنم

مجردم من گلم ارایش خونم تو رژلب و خط چشم خلاصه میشه خیلی بخام ب خودم برسم یا حالم بد باشه از مواد د ...

پس سعی کن به سمت مواد بهداشتی صورت بری تا آرایشی . شما هم که میگی آرایش کم انجام میدی که خیلی هم خوبه بنظرم