2737
2739

علاقه 

از تلخ‌ترین جملات تاریخ ادبیات شاید عبارتِ کتاب :«انّی راحلة» السباعی باشه جایی که دختری عاشق رو به زور به عقدِ مرد دیگه‌ای در میارن  وقتی حلقه رو  به دستش میندازن... میگه هرگز گمان نمی‌کردم که آدمیزاد   :ممکن است از انگشتانش هم به دار آویخته شود
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

افسردگی نباشه میشه مشکلات شناختی وادراکی  وآی کیو پایین .نداشتن هوش اجتماعی..😔اگه نسبت به همسالا  عقب تر باشن میشه  کم توانی  ذهنی ...

خدایا ....؟.......؟.......!!                                              ﺣﻤﺪ ﻭ ﺳﭙﺎﺱ ﻣﺨﺼﻮﺹ ﺧﺪﺍﻭﻧﺪﯼ است ﮐﻪ ﻫﺮ ﺟﺎ ﺧﻮﺍﺳﺘﻢ ﺍﻭ ﺑﻮﺩ ﺍﻣﺎ ﻫﺮ ﺟﺎ ﺍﻭ ﺧﻮﺍﺳﺖ ﻣﻦ ﻧﺒﻮﺩﻡ !                                       خدایا ...…چه دارد آنکه تو را ندارد ؟؟                                                   و چه ندارد آنکه تورادارد.                                         اللَّهُـمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّـدٍﷺ وَآلِ مُحَمـَّدﷺوعجل فرجهم.                                          
افسردگی نباشه میشه مشکلات شناختی وادراکی  وآی کیو پایین .نداشتن هوش اجتماعی..😔اگه نسبت ب ...

ن منظورم این چیزا نیست باهوش نیستی عقلت ب دلیل بعضی کارا آدما نمیرسه چرا میگن اینکار کنی مثلا دلیل بردن حبوبات برنج همراه خودت تو چمدون نفهمی

دلیلش مثلا این بود پول ندی بابتش یمدت

ب ینفر دیگ گفتم فهمید سریع دلیلشو من نفهمیدم درسته اون ادم مستقله اینا میفهمه ولی خانواده من ک مستقل نیستن خواهرر مادر میدونن من نمیدونم

افسردگی چجوری اثر میذاره

حافظه رو بشدت ضعیف میکنه  یکجورایی توهاله گنگ وانگار پرده  کشیده بین عالم خودت وبیرون....اینکه تلاش وانگیزه رو بگیره ویجور سکون وسکوت وانزوا میاره همینا بمرور تکلم رو ضعیف وقوه ی فکر دنیایی رو میگیره ..چون از دنیا زده میشن ..تلاشی ام نمیکنن وبمرور مثل آب راکد  درجا میزنن😔

مه مغزی  بیشتر شایعه  این سالها ..اونو سرج کن...وگرمی بخوره وتواجتماع برو  

خدایا ....؟.......؟.......!!                                              ﺣﻤﺪ ﻭ ﺳﭙﺎﺱ ﻣﺨﺼﻮﺹ ﺧﺪﺍﻭﻧﺪﯼ است ﮐﻪ ﻫﺮ ﺟﺎ ﺧﻮﺍﺳﺘﻢ ﺍﻭ ﺑﻮﺩ ﺍﻣﺎ ﻫﺮ ﺟﺎ ﺍﻭ ﺧﻮﺍﺳﺖ ﻣﻦ ﻧﺒﻮﺩﻡ !                                       خدایا ...…چه دارد آنکه تو را ندارد ؟؟                                                   و چه ندارد آنکه تورادارد.                                         اللَّهُـمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّـدٍﷺ وَآلِ مُحَمـَّدﷺوعجل فرجهم.                                          
2740
ن منظورم این چیزا نیست باهوش نیستی عقلت ب دلیل بعضی کارا آدما نمیرسه چرا میگن اینکار کنی مثلا دلیل ب ...

نداشتن تجربه هست وفقط از مسائل اقتصادی مربوط به سفر یا جابجایی خیلی مطلع نیستی همین...🌹 بقیه تجربه داشتن یا دیدن تو اطرافیان

خیلی سوال خوبیه منم این اواخر حس میکنم شیرین عقل شدم اصن خنگ شدم  درحالیکه بچه تر بودم خیلی باهوش و عاقل بودم و بزرگتر از سنم رفتار میکردم و بیشتر از بچه های دیگه می‌فهمیدم و میدونستم اما الان دقیقا برعکس شده دارم کمتر از سنم رفتار میکنم