2752
2734
عنوان

باردارم رفتم سروم و آمپول b6 زدم بهترم ولی هنوزم حالت تهوع دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 102 بازدید | 20 پست
منم همینطورم چند بارم رفتم دکتر ولی تاثیری نداشت من بخاطری که خیلی بالا میاوردم کل گلوم زخم شده بود ...

اب زود و سبزم بالا میارم خیلی بد بو و تلخه انگار زهر 

خیلی زود شروع شده ویارم ممکنه دوقلو باشه؟  اخه خیلی شدیدم هست با سروم و امپول هم خوبه خوب نشد& ...

سلام عزیزم اگه امروز و دیروز شروع شده تا قبلش تهوع نداشتی ویروس هست 

من ۱۴ هفته هستم تا الان بالا نمی‌آوردم چند روز پیش یهو صبح شروع شد مردم و زنده شدم رفتم سرم و آمپول زدم اومدم خونه دوباره شروع شد 

فرداش دخترم اینطوری شد 

پس فردا بچه های خواهر شوهرم هر کدوم میرفتم زیر سرم تا چند ساعت خوب بودن دوباره شروع میشد نگران نباش ویروس جدیده

فقط 22 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یه روزی به هدف هام میرسم ☺💫

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اب زود و سبزم بالا میارم خیلی بد بو و تلخه انگار زهر 

ویروسه جدیده منم عین تو چون تند تند بالا میاری اسید معده آن سبز شده 

باید تحمل کنی یکی دو روز اینطوری هستی بعد خوب میشی 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یعنی اون استفراغه برا بارداری نیست؟ 

نه عزیزم نیست برای بارداری اگه باشه صد در صد با سرم و آمپول قطع میشه 

چون من سر دخترم که باردار شدم خیلی بالا میاوردم هر دفعه که سرم میزدم تا دو سه روز خوب بودم ولی این سری که رفتم سرم زدم تا یک ساعت تونستم طاقت بیارم فهمیدم که برای بارداری نیست بعدشم که بچم اینطوری شد امروز هم بچه های خواهر شوهرم رفتن زیر سرم 

نگران نباش 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نه عزیزم نیست برای بارداری اگه باشه صد در صد با سرم و آمپول قطع میشه  چون من سر دخترم که باردا ...

من سروم زدم بالا نیوردم ولی حالت تهوع دارم و یبار عوق زدم به بو هم حساسم