2737
2739
عنوان

🏴🖤هیئت محبین ام البنین 🖤🏴

| مشاهده متن کامل بحث + 2818 بازدید | 461 پست
چطوری تلفنی روضه میگیری

از تو ایتا

قبلا سخنرانی و روضه  رایگان بود که الان به خاطر کرونا تلفنی شده ، ۲۰ دقیقه یه سخنرانی و روضه ، خودشون تماس می گیرند:

جهت شرکت در  طرح #روضه_تلفنی ویژه وفات #حضرت_ام_البنین (سلام الله علیها ) به ایدی زیر پیام ارسال بفرمایید 👇@rozeh_tel_admin

@اعتصامی   اجی چرا به من گیج نگفتی خخخ مثلا تگ میکنم

سلام آبجی جون خوبی عزیزم 😍😍🌹

قربونت برم چی شده؟ 

💚تاپیک صلوات به نیت سلامتی امام زمان شنیدم امام رضا مریضارو شفا میده💚شنیدم پنجره فولاد رضا برات کربلا میده💚 شنیدم که ضامن آهو شدی امام رضا💚میشه ضامن منم بشی پیش خدا💚 شنیدم هرکی بره زیارت امام رضابرادیدنش میاد سه جا غریب الغربا💚برا بار اولی سر پل صراط میاد💚دومی وقتیه که نامه ی تو برات میاد💚بار سوم که میخاد آقا به دادت برسه💚وقتی که ملک میاد تا به حسابت برسه💚من قیزیمادونیایام😍قیزیم منه دونیا دی😍الله بیزی آییرما😍بو قیز منه سودا دی😍من تورک قیزام آسانا😍منیم آنام زهرا دی😍عشقی منه اورگددی😍قلبیم اونا شیدا دی😍♥ آبجی سادات خودمی💚khoday_mer3p 💚با یه صلوات آمین بگو خواهرگلم.خدایا هرکی چشمش به این امضا افتاد همون لحظه دلشو شاد کن.اگه دختره یه بخت خوب نصیبش کن.اگه منتظره دامنشو سبز کن.اگه غصه داره خدایا به بزرگیت قسمت میدم ارامشی از جنس خودت نصیبش کن.اگه مستاجره صاحب خونش کن.اگه با شوهرش مشکل داره دلشونو به هم رضا کن.خدایا خیلی از دوستام ناراحتی هایی دارن که نمیتونن بیان کنن اونا فقط تورو دارن جوری به خودت نزدیکشون کن که ناراحتیشونو فراموش کنن.اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم.brave 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خخ اشتباهی تگ کردم

آهان.... من چی درست تگ کردم.؟ 

💚تاپیک صلوات به نیت سلامتی امام زمان شنیدم امام رضا مریضارو شفا میده💚شنیدم پنجره فولاد رضا برات کربلا میده💚 شنیدم که ضامن آهو شدی امام رضا💚میشه ضامن منم بشی پیش خدا💚 شنیدم هرکی بره زیارت امام رضابرادیدنش میاد سه جا غریب الغربا💚برا بار اولی سر پل صراط میاد💚دومی وقتیه که نامه ی تو برات میاد💚بار سوم که میخاد آقا به دادت برسه💚وقتی که ملک میاد تا به حسابت برسه💚من قیزیمادونیایام😍قیزیم منه دونیا دی😍الله بیزی آییرما😍بو قیز منه سودا دی😍من تورک قیزام آسانا😍منیم آنام زهرا دی😍عشقی منه اورگددی😍قلبیم اونا شیدا دی😍♥ آبجی سادات خودمی💚khoday_mer3p 💚با یه صلوات آمین بگو خواهرگلم.خدایا هرکی چشمش به این امضا افتاد همون لحظه دلشو شاد کن.اگه دختره یه بخت خوب نصیبش کن.اگه منتظره دامنشو سبز کن.اگه غصه داره خدایا به بزرگیت قسمت میدم ارامشی از جنس خودت نصیبش کن.اگه مستاجره صاحب خونش کن.اگه با شوهرش مشکل داره دلشونو به هم رضا کن.خدایا خیلی از دوستام ناراحتی هایی دارن که نمیتونن بیان کنن اونا فقط تورو دارن جوری به خودت نزدیکشون کن که ناراحتیشونو فراموش کنن.اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم.brave 
2728
نه تو مشکلی نداشتی😀

خوب خداروشکر

2740
عزیزدلم منم خیلی خیلی دعا کن لطفا .واقعا خونه دارشدن واسم آرزو شده

چشم ان شالله ، محتاجم به دعا

بعد از هر نماز واجب سجده برید ۱۴ مرتبه یا جوادالائمه ادرکنی، ان شالله بهترین خونه نصیبتون بشه

من ایتا  ندارم شما میشه بگید بر منم روضه بذارن اگه براتون زحمتی نیست    

فکر نکنم بشه ، چون تلفن و زمان روضه ، تعداد نفرات و تحصیلاتشون ، اسم بچه ها و ...

حالا باز اگه بخواهید می پرسم ، ولی نصبش کاری نداره

در ضمن مطمئن هم هست چون حاج آقا عالی و ...دیدم تایید کرده بودند

یا بی بی ام البنین تو به پسرت حضرت عباس به دل گناهکار و روی سیاهم نگاه کن و پیش خدا واسطم شو شاید خدا به حرمت شما حاجتم داد😭😭

برای رسیدن به حاجت قلبیم یه صلوات میفرستین. قلبهای شما پاکه، خدا دعای شما رو بی جواب نمیذاره.
💛💛💛 @maryaaaaaammmm                      ...

ممنون خواهری 

منم واستون صلوات فرستادم 

راست میگن خاله مادرخود آدمه 🥺خاله الان بدجوربه حرفات وصدات نیازدارم .کاش میشد یه باردیگه زنگ بزنی وکلی نصیحتم کنی 😔 خاله تواین ۱سالی که خودت نبودی،صدات نبود،خیلی اذیت شدیم .روزای بارداریم وبعداززایمانم خیلی جای خالیت توی چشمم بود . نبودی که هی زنگ بزنی وبگی چی بخورم چی نخورم .نبودی که بیای  .مادردوم من 🖤خاله ی عزیزم ۶مرداد تصادف کردوفوت شد 😭اگه این امضاروخوندیدواسه ی آرامش روحش وخوب شدن حال دخترخالم دعاکنید 🖤
2706