2733
2739
عنوان

🏴🖤هیئت محبین ام البنین 🖤🏴

| مشاهده متن کامل بحث + 2818 بازدید | 461 پست

❌سلام من یه کنکوری نظام قدیمم 

امسال میخوام کنکور بدم اما دیگه قدیم نیست باید برم  نظام جدید هزینه تغییر نظام خیلی هست  توان مالی هم ندارم کتابا هم گرون من هم کسی از خوندنم خبر نداره حتی خانواده ازتون خواهش میکنم اگر کسی میشناسید که کنکوری بوده و کنکور ۹۹ قبول شده کتاباشو بده به منبخدا قسم بعد کنکور  سالم و صیحیح بر میگردونم ممنونم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

@چادرخاکی_۱۹۹۸     @mamani_tanha     @aisanjoon     @mahdi139 ...

ممنون عزیزدلم اتفاقا برای بی بی جانم خانم ام البنین آش میپزم شب وفاتشون تشکر مسکنم کلی ازت که همیشه روزنه های امیدم به واسطه تو بهم نشون داده میشه من شک ندارم حاجت روام امشب از خدا میخوام خرچس صلاحه برات پیش بیاره

مثل یک معجزه ای *علت ایمان منی  * همه هان و بله هستند* شما جااااان منی                                           ❤خدای با سلیقه من❤ شکر که هستی و خدایی میکنی بینظیر جانِ من
ممنون عزیزدلم اتفاقا برای بی بی جانم خانم ام البنین آش میپزم شب وفاتشون تشکر مسکنم کلی ازت که همیشه ...

سلام عزیزم ان شاالله ان شاالله ان شاالله🌸🌹

تروخداازته دلت برای حاجتم دعاکن😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

برای 
2731

السلام علیک یا زوجه امیرالمومنین یا فاطمه ملقب به ام البنبن سلام الله علیها.......

السلام علیک یا ام الشهدا 

السلام علیک یا ام العباس و اخوانه .....

السلام علیک یا حامی الزینب الکبری ....

السلام علیک یا حامی بنات ابا عبدالله الحسین ع .....

السلام علیک یا حامی زوجات اباعبدالله الحسین ع ....

بخت و اقبالم نیکوست...
2738
💛💛💛💛 @1374nazanin                    &nb ...

فدات شم منم برای حاجت رواییت ایت الکرسی می خونم ❤️

🏴« السَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللهِ الحُسِین، اَلسَّلامُ عَلَیْکَ وَ رَحْمَةُ اللهِ وَ بَرَکاتُهُ».یه سلام کوتاه به امام حسین علیه السلام هست که ثواب 20 حج قبول رو داره و به روایتی 99 حج پیامبر چرا حج؟ چون حج یکی از جامع ترین عبادات در اسلام هست.... ما با هر گناهمون اعمال خیرمون از بین می ره ولی اینجا چون حج پیامبر در اعمال ما نوشته شده حتی اگر گناهم خدای نکرده بکنیم این عمل عمل پیامبر هست و پاک نمی شه و تا اخر با ماست  التماس دعا