2733
2734
عنوان

چرا اینهمه درمقابل شیرخشکی شدن بچه ها مقاومت نشون میدین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1211 بازدید | 102 پست

ولی خداییش شیرخشک ب نظرم خیلی بهتره 

اول ک تقریبا تمام ویتامین‌ها رو داره حالا تا آخر عمرش ک نمیخواد شیر بخوره ک تعصب الکی داشته باشیم بعدم پیش بقیه هم میتونی بزاریش یهو ی کار واجب پیش میاد تو جمعم نمیخواد هی لباساتو بدی بالا

✳️تو فقط قسمتی از من رو میشناسی، من یک جهان پر از رازم... 🌱

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من سینم اندازه کله شماست😂😂😂شیرم چناااان فوران میکرد که قشنگ فشنگی میزد     ولی بچم نخور ...

من سینه ام کوچیکه ولی چنان شیرم فشنگی میزد که یه دَبه رو پُر میکرد اما خودم ندادم توضیحشم بالاتر دادم

من بخاطر اینکه بچم شیرمو نخورد  هنوز بعد از ۱۰ ماه هربار مادری میبینم که بچه شیرمیده گریه ام می ...

من هم از زنهایی که بچه شیر میدن خوشم میاد ولی از اینکه شکل بدن تغییر کنه بدم میاد

شل و ول و دراز و آویزون 

این کارما رو هم از فضای مجازی یاد گرفتید، وگرنه قبلا میگفتید حضرت عباس زد به کمرش     
2731
من سینم اندازه کله شماست😂😂😂شیرم چناااان فوران میکرد که قشنگ فشنگی میزد     ولی بچم نخور ...

😂😂خب دیگ شما دلیل درستی داشتی ک شیرخشک دادی بعضی بچه ها مقاومت میکنن از خوردن شیر مادر 

آره میدونم عزیزم ربطی نداره ادامش نوشتم دیگ که شیر زیاد دارن

ولی خداییش شیرخشک ب نظرم خیلی بهتره  اول ک تقریبا تمام ویتامین‌ها رو داره حالا تا آخر عمرش ک ن ...

دقیقا بااین تغذیه ای که الان ماها داریم حتی ویتامین های مورد نیاز خودمون تامین نمیشه   چه برسه بدیم بچه هم بخوره

اکثرا مادرایی که تازه زایمان کردن دچار فقر آهن و کمبود ویتامین د هستن...    چطور میتونن آهن بدن بچه رو با شیرشون تامین کنن 

درحالیکه شیرخشک‌همه ی ویتامین های مورد نیاز رو داره

حتی اگه بچم شیرخودمو میخورد قطعا کنارش شیرخشک هم میدادم

عزیزم یعنی هر دو رو میخوره منم خیلی دوست دارم خودم شیر بدم ولی میترسم بهش شیر خشک بدم دیگه سینه رو ن ...

من هر دو رو میخوره مثلا شب شیشه که براش درست کردم برای رفع گرسنگی بلافاصله میاد روسینم برای آرامش خودش و وابستگی میادکه بخوابه...بقول باباش میگه نوبت داروی خوابشو بخوره  شیرخوردن بچه ازسینه مادر برامن ۱۰۰ درصد آرامش بوده وقتایی که داره شیرمیخوره از دیدن آرامشش منم آراوم میشم فداش بشم...بعد بچم یه جور سینمه میگیره و میخوره انگار مست میشه چشماشو‌خمارمیکنه انگار نئشه میشه  البته همه مادرا اینو تجربه کردن...حس خیلی خوبیه

2738
دقیقا بااین تغذیه ای که الان ماها داریم حتی ویتامین های مورد نیاز خودمون تامین نمیشه   چه برسه ...

من بچم تو آن ای سیو بستری بود 1هفته اول شیرخودمو خورد ولی همش اسهال و استفراغ بعد ک لازم شد شیرخشک بخوره من خیلی ناراحت بودم اولش پرستاره بهم گفت اتفاقا خوشحال باش شیر مادرای الان همش استرسی هس 😅

✳️تو فقط قسمتی از من رو میشناسی، من یک جهان پر از رازم... 🌱
من هم از زنهایی که بچه شیر میدن خوشم میاد ولی از اینکه شکل بدن تغییر کنه بدم میاد شل و ول و دراز و ...

نه اصلا من دارم شیر میدم ولی اصلا تغییر نکرد بخدا فرمش...ولی یه دخترایی میشناسم مجردن سینه های بزرگ وآویزون دارن همش ژنتیکه ربطی نداره مادرم ۸. تابچه شیر داده سینه هاش کوچیکن با اینکه خودش چاقه ولی سینه هاش کوچیکن وآویزون نیستن