2737
2739
عنوان

چرا اینهمه درمقابل شیرخشکی شدن بچه ها مقاومت نشون میدین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1211 بازدید | 102 پست

عزیزم شیر مادر خیلی مفیدتره برای یه عده خرید شیرخشک سخت هم هست.

اما دلیل نمیشه وقتی بچه سیر نمیشه شیر خشک ندن, اکر دکتر تشخیص داد باید شیر کمکی مصرف بشه مردم همیشه دوست دارن راجع به همه چیز نظر بدن نباید به حرفشون اهمیت داد.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مادرشوهر من از این دسته ست من وایم مهم نبود ولی خب وقتی شیر داشتم و بچم قبول کرد دیگه از خدا خواسته شیر خودمو دادم ولی خودم شیر خشکی ام برادر زاده م شیر خشکیه داداشام شیر خشکی ان..مهم نیست به نظرم.شیر خشک سخت تره.تا اماده کنی خنک شه نی نی به گریه میافته.شیر مادر همش هست تا نق زد زارت میکنی دهنش😐😂

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗
2731

به همون دلیل که ۲۸ ساعت تو تاپیک زایمان سزارین و طبیعی دارن بحث میکنن 😁😁😁 

مادر مادری که طبیعی زایمان کنه به بچه اش شیر خودش رو بده 

ما سزارینی های شیرخشکی هیچی....

تو روی خودم دوستم گفت اسم شما رو حتی نمیشه مادر گذاشت نه دردی کشیدین نه شیر خودتون رو دادین

هرچی آرزوی خوب مال تو 

من ی ماهه زایمان کردم 50کیلوام همین ک بلند میشم ضعف و سگیجه دارم کمخونی هم دارم

حالا فک کن بچه این شیر منو بخوره جون میره اخه؟شیرمادری ک کلا کمبود کلسیم و ویتامین داره؟

بچه من کولیک هم داره پدرمو دراورد اخرم شیرخشکی شد ولی راضیم هم اون ارامش داره هم منی ک 5تا دندونم ریخته و کچل شدم با اینکه 18سالمه

عزیزم شیر مادر خیلی مفیدتره برای یه عده خرید شیرخشک سخت هم هست. اما دلیل نمیشه وقتی بچه سیر نمیشه ش ...

توی این دوران که تغذیه ها مناسب نیستن شیرمادر اون مواد مغذی مورد نیاز نینی رو نداره      قدیما مادرا روغن زرد میخوردن نه روغن پالم دار      شیرطبیعی که خودشون میدوشیدن میخوردن نه شیری که نصفش آبه    گاوهای قدیمی بجای پلاستیک و آشغال  علف و یونجه میخوردن   قطعا تغذیه توی کیفیت شیرمادر تاثیر گذاره   اون شیر مادرهای قدیمی بود که بهتر بود   وگرنه الان اون ویتامین هایی که توی شیرخشک هست  حتی خوده مادرنداره  چه برسه بده بچش‌....    البته اینا دلیل نمیشه که بگم شیرمادر بده   ولی واقعا تنهایی نباید به بچه داد   حتما باید شیرخشک کمکی هم بدن

خیلی شنیدم میگن سینه بزرگ کردین براچی یه شیرم به بچه نمیدین  .......😐 حس گاو بودن به ذهنم دست ...

خودشون ازگاو‌نفهم‌ترن....عقده ای های بدجنس حسود مثل مادرشوهرم دختراش سزارین میکنن میگه آخه دخترام تنگن   بعد عروساش میخوان بزان میگه چیه سزارین شکمو پاره میکنن طبیعی بزایید مگه من‌نزاییدم حتی دکترهم نرفتم ... من باردارشدم گفتم دکترمعاینم کرد گفت اصلا چطور رفت توتت خیلی تنگی آخه  چطور باردار شدی  تو بهترین بیمارستان هم زایمان کردم کلا پاره شد ... حالا یه قرون نداد پسرش بیمه تکمبلی داشتیم  هی میگفت مگه بیمارستان دولتی چشه گفتم ما اینجامفت اومدیم تو نگران‌چی هستی ...خیلی نفهم ترازگاوه بلانسبت همه گاوا

2738
به همون دلیل که ۲۸ ساعت تو تاپیک زایمان سزارین و طبیعی دارن بحث میکنن 😁😁😁  مادر مادری که طب ...

دقیقاااااا منم همین حرفو شنیدم که نه درد زاییدن کشیدی نه شیرتو دادی  تو کجات مادره🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

به همون دلیل که ۲۸ ساعت تو تاپیک زایمان سزارین و طبیعی دارن بحث میکنن 😁😁😁  مادر مادری که طب ...

از طرفم بهش بگو غلط کردی...طبیعیا چندساعت درده بعدش هیچی نه‌من که ده روز بعد‌زایمانم سرمو میکوبیدم به درو دیوار از درد...و کمرم داغون شد چقدرپستن ایناکه راحت قضاوت میکنن و بیشعور...بگوباشه تومادری فقط