2737
2734
عنوان

بچها دیشب بهتون گفتم دوست مجازیم میخواد بیاد خونم به شوهرم گفتم

| مشاهده متن کامل بحث + 2917 بازدید | 121 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم شوهرشم هست تنها نیست گلم 

یا خدا دیگه کلا تو خونت راهش نده . ببین همه میگن نکن باز حرف خودتو میزنی اگه بعدا اتفاقی براتون افتاد نیای تاپیک بزنی به کسی اعتماد نکنین اونم مجازیا

1400/1/18 دومین فندوق مامان خوش اومدی تو دلم ... 1400/4/9 هلنا قشنگ من دخمل نازم .... یه مامان شاد و پر انرژی که جز شادی و خوشحالی و آرامش پسرم چیز دیگه ای مهم نیست ... خونه بهم ریخته مرتب میشه چای سرد شده رو میشه عوض کرد غذای یخ کرده رو میشه داغش کرد ظرفای نشسته بالاخره شسته میشن اما هیچوقت بچه هامون دیگه ۱ساله یا ۲ساله یا ۳ساله یا ........‌ نمیشن پس از لحظه به لحظه بزرگ شدنش لذت میبرم و سخت نمیگیرم ... پسر کوچولوی من مامان عاشقته  
گلی دعوتش کن بیرون میدونم کروناس ولی بهتره تا اینک بیاد خونتون 

گلم چجوری بیرون خب اون از ارومیه داره میاد مشهد..بعد میاد شهر ما که ۲۵۰ کیلومتری مشهده مخصوص میاد اینجا من چجوری بیرون دعوتش کنم

آدمی که تنها قوی شدن رو یاد بگیره مثل آدمیه که بتونه تنها توی جنگل زندگی کنه و این آدم حالا دیگه شکست ناپذیر میشه....البته که تعریف شکست ناپذیر کسی نیست که شکست نمیخوره، بلکه کسیه که بلند شدن دوباره  بعد از شکست ها رو یاد گرفته....و حالا میشه گفت کسی که از اعماق چاه مشکلات به تنهایی خارج‌ میشه،  قدرت روبرو شدن با انواع طوفان های زندگی رو داره...پس اگه در اون موقعیتی نترس و ادامه بده....چون چیزی که آخرش برات میمونه ، یه آدم مستقل و قوی که به خودش تکیه و افتخار میکنه🥰 لطفا درخواست دوستی ندین قبول نمیکنم، بغیر از دوستای خودم که میشناسمشون💛
2731

من ک نمیدونم تاپیکت چی بوده.ایشالاهرچی هست ختم ب خیربشه. ایشالامشکلتم حل بشه🌹برات صلوات فرستادم.توروخدا رفتی حرم برامن دعاکن.ب امام رضابگو حاجتموبده تابیام نذرمو اداکنم😘😔

یه حاجت کوچیک از خدای بزرگ دارم..میشه برا رسمی شدنم صلوات بفرستی☺🌹صلوات فرستادید لایک کنید منم براتون بفرستم.عاقبتتون بخیر💖
به خدا شوهرم خیلی خوبه بهش گفتم میگه غصه نخور مهمون حبیب خداست من نیستم دیگه دنیا که به آخر نرسیده.. ...

خدا برات حفظش کنه عزیزم

🍃🍀بیقراره آرامش اسمتم خـــــــــــــدا😘😘 دستام رو ب قدرت تو بالا اومده دستمو بگیر🍀🍃یاارحم الراحمین🌺🌺🍁
من توی تاپیکت بودم ولی خاهشا احتیاط کن بگو هم داداشش هم توام خاهر یا مادرت حتمااااا دونفر بیاپ

نمی‌خوام جو بدم ولی چند سال پیش یادتونه برنامه علیخانی که پسره دوستشون آورده بود خونه چند سالم باش رفت و آمد داشت ، شب پا شده بود با چاقو زده بودش

اصلا جدای از این مسائل به هزااااار و یک علت دیگه درست نیست غریبه ببره خونش

2740
گلم چجوری بیرون خب اون از ارومیه داره میاد مشهد..بعد میاد شهر ما که ۲۵۰ کیلومتری مشهده مخصوص میاد ای ...

یه وعده میمونه یا شبم هستن برای خواب

نابْ باش اَدْا رُ کِ هَمِه بَلَدن👑یه صلوات مهمونم کنید 🙏🙏
عزیزم شوهرشم هست تنها نیست گلم 

خوبه خدا رو شکر . ولی کلا زمونه بدی شده نمیشه اعتماد کرد . ایشالله که به خوبی و خوشی  بیان برن .

بنویسید که این مرده به عشق - بر سر قبر خویش گریه نکرد - میلاد مزارش هم که رسید - غم را با دل خویش لمس نکرد
زن متاهل که یه بچه هم داره اولا تنهایی مسافرت نمیره دوما اگه ریگی به کفشش نباشه نمیره خونه یه غریبه ...

عزیزم با شوهرشه واسه همین شوهرم گفت داداشم میاد خودمم به خدا میترسم ولی پریروز بمن زنگ زد نگفت قصد مشهد داره یهویی دیشب زنگ زده مشهده من چیکار کنم نه میتونستم بهونه کردنا بیارم نه هیچی میگه برات سوغات اوردم بخدا بجوری صحبت کردم دلم سوخت گفت ما اینجا غربینم

آدمی که تنها قوی شدن رو یاد بگیره مثل آدمیه که بتونه تنها توی جنگل زندگی کنه و این آدم حالا دیگه شکست ناپذیر میشه....البته که تعریف شکست ناپذیر کسی نیست که شکست نمیخوره، بلکه کسیه که بلند شدن دوباره  بعد از شکست ها رو یاد گرفته....و حالا میشه گفت کسی که از اعماق چاه مشکلات به تنهایی خارج‌ میشه،  قدرت روبرو شدن با انواع طوفان های زندگی رو داره...پس اگه در اون موقعیتی نترس و ادامه بده....چون چیزی که آخرش برات میمونه ، یه آدم مستقل و قوی که به خودش تکیه و افتخار میکنه🥰 لطفا درخواست دوستی ندین قبول نمیکنم، بغیر از دوستای خودم که میشناسمشون💛
گلم چجوری بیرون خب اون از ارومیه داره میاد مشهد..بعد میاد شهر ما که ۲۵۰ کیلومتری مشهده مخصوص میاد ای ...

شبم میخوان بمونن؟

منظورم این بود اگه شب نمیمونن برای ناهار اگه میان ببر بیرون 

البته راست میگی خستن

خونه مادرتون نزدیکتون نیست؟

2706