2752
2734
عنوان

بچها دیشب بهتون گفتم دوست مجازیم میخواد بیاد خونم به شوهرم گفتم

| مشاهده متن کامل بحث + 2917 بازدید | 121 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خب باشه فدات شم، 😕😕😕  بسیار کار اشتباهی میکنی، تو رودربایستی گیر کردی؟

بدحوررر ینی پریروز بمن زنگ زد حالو احوال  ارومیه هستش اصلا نگفت قصد مشهد دارن یهویی دیشب زنگ زد گفت مشهدیم آدرس بفرست خدایی چه بهونه میخواستم بیارم..نه کرونا میتونستم بهونه کنم..میدونه شوهرم نیست

آدمی که تنها قوی شدن رو یاد بگیره مثل آدمیه که بتونه تنها توی جنگل زندگی کنه و این آدم حالا دیگه شکست ناپذیر میشه....البته که تعریف شکست ناپذیر کسی نیست که شکست نمیخوره، بلکه کسیه که بلند شدن دوباره  بعد از شکست ها رو یاد گرفته....و حالا میشه گفت کسی که از اعماق چاه مشکلات به تنهایی خارج‌ میشه،  قدرت روبرو شدن با انواع طوفان های زندگی رو داره...پس اگه در اون موقعیتی نترس و ادامه بده....چون چیزی که آخرش برات میمونه ، یه آدم مستقل و قوی که به خودش تکیه و افتخار میکنه🥰 لطفا درخواست دوستی ندین قبول نمیکنم، بغیر از دوستای خودم که میشناسمشون💛
عزیزم با شوهرشه واسه همین شوهرم گفت داداشم میاد خودمم به خدا میترسم ولی پریروز بمن زنگ زد نگفت قصد م ...

باید میگفتی دستت درد نکنه آدرس هتلتونو بده میام یه سر پیشت، دوست داشتی چی هم با هم میریم حرم

عزیزم با شوهرشه واسه همین شوهرم گفت داداشم میاد خودمم به خدا میترسم ولی پریروز بمن زنگ زد نگفت قصد م ...

یعنی می‌خواد خونتون بمونه؟

توکل کن به خدا،به دلت بد راه نده

ولی شب نمونن

منم آرزو دارم. ای خدا میشه زودی به آرزوم برسم؟با تشکر❤️
وااای شمامشهد زندگی میکنی؟ حرم بازه؟ چندوقت یکبارمیری؟

اره عزیزم نزدیک هستیم..اگه امام رضا بطلبه ماهی یکبار دوماهی یکبار 

اره جای ضریح باز شده

آدمی که تنها قوی شدن رو یاد بگیره مثل آدمیه که بتونه تنها توی جنگل زندگی کنه و این آدم حالا دیگه شکست ناپذیر میشه....البته که تعریف شکست ناپذیر کسی نیست که شکست نمیخوره، بلکه کسیه که بلند شدن دوباره  بعد از شکست ها رو یاد گرفته....و حالا میشه گفت کسی که از اعماق چاه مشکلات به تنهایی خارج‌ میشه،  قدرت روبرو شدن با انواع طوفان های زندگی رو داره...پس اگه در اون موقعیتی نترس و ادامه بده....چون چیزی که آخرش برات میمونه ، یه آدم مستقل و قوی که به خودش تکیه و افتخار میکنه🥰 لطفا درخواست دوستی ندین قبول نمیکنم، بغیر از دوستای خودم که میشناسمشون💛

در حد ماهی یکبار شده دوست؟

اونم تازه با شوهرش میاد وقتی که شوهر تو نیست 

الان که تو کرونا اشناها هم خونه هم نمیرن این خانم با خانواده اش از یه شهر دیگه داره میاد تو رو ببینه

اون که به هر حال داره میاد ولی حتما برادر خودت باشه  که اگه آشغال از اب درومدند برای خودت حرف درنیارن که زن منم تنش میخاریده که دعوتشون کرده

قد ۱۶۷   وزن الان ۸۸                                           وزن هدفم  ۷۰ وزن هدف اولم ۸۰                            این دفعه به هدفم می رسم
تنها نمیاد خانوادگی با شوهرش

وایی خب بدتره نمیدونم تو دوره زمونه ایی که آدما دیدن فامیلا دجه یکیشون نمرن چطور اینا این همه مسافتا فقط برا دیدن دوست مجازی میرن والا مشکوکه

بدحوررر ینی پریروز بمن زنگ زد حالو احوال  ارومیه هستش اصلا نگفت قصد مشهد دارن یهویی دیشب زنگ زد ...

خدایا، دختر تو چه ساده ای

بگو شوهرم ناراحت شده، آدرسم دادی بهش؟!

وایی خب بدتره نمیدونم تو دوره زمونه ایی که آدما دیدن فامیلا دجه یکیشون نمرن چطور اینا این همه مسافتا ...

یا طرف خیلی پر رو و چتر بازه، یا یه ریگی به کفششه از این دو حالت خارج نیست

یه وعده میمونه یا شبم هستن برای خواب

میمونه فک کنم نمیدونم

یعنی چی خب هر کی بره مسافرت غریب میشه دیگه اونجا. شاید از درد پول هتل هست 😑😑بدبین شدم 😐

برای لذت بردن از زندگی کافیست کمی احمق باشی!
2706