2752
2739
عنوان

بچها دیشب بهتون گفتم دوست مجازیم میخواد بیاد خونم به شوهرم گفتم

| مشاهده متن کامل بحث + 2917 بازدید | 121 پست

چ شوهر خوبی داری عزیزم خدا برات حفظش کنه حالا اگه من بودم تا مدتها دعواداشتیم و باید هزار بار توضیح میدادم ک چجوری میشناسمش اخرشم باز شکش از بین نمیرفت😞

🍃🍀بیقراره آرامش اسمتم خـــــــــــــدا😘😘 دستام رو ب قدرت تو بالا اومده دستمو بگیر🍀🍃یاارحم الراحمین🌺🌺🍁
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دوستت دختر مجرد یا زن متاهل؟

متاهله یه بچه داره

آدمی که تنها قوی شدن رو یاد بگیره مثل آدمیه که بتونه تنها توی جنگل زندگی کنه و این آدم حالا دیگه شکست ناپذیر میشه....البته که تعریف شکست ناپذیر کسی نیست که شکست نمیخوره، بلکه کسیه که بلند شدن دوباره  بعد از شکست ها رو یاد گرفته....و حالا میشه گفت کسی که از اعماق چاه مشکلات به تنهایی خارج‌ میشه،  قدرت روبرو شدن با انواع طوفان های زندگی رو داره...پس اگه در اون موقعیتی نترس و ادامه بده....چون چیزی که آخرش برات میمونه ، یه آدم مستقل و قوی که به خودش تکیه و افتخار میکنه🥰 لطفا درخواست دوستی ندین قبول نمیکنم، بغیر از دوستای خودم که میشناسمشون💛
2731

وقتی برادر همسرت پیشت هست پس نگرانی وجود نداره دیگه الکی به خودت استرس نده 

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند 
چ شوهر خوبی داری عزیزم خدا برات حفظش کنه حالا اگه من بودم تا مدتها دعواداشتیم و باید هزار بار توضیح ...

به خدا شوهرم خیلی خوبه بهش گفتم میگه غصه نخور مهمون حبیب خداست من نیستم دیگه دنیا که به آخر نرسیده..من خودم بودم شاید دعوا راه مینداختن

آدمی که تنها قوی شدن رو یاد بگیره مثل آدمیه که بتونه تنها توی جنگل زندگی کنه و این آدم حالا دیگه شکست ناپذیر میشه....البته که تعریف شکست ناپذیر کسی نیست که شکست نمیخوره، بلکه کسیه که بلند شدن دوباره  بعد از شکست ها رو یاد گرفته....و حالا میشه گفت کسی که از اعماق چاه مشکلات به تنهایی خارج‌ میشه،  قدرت روبرو شدن با انواع طوفان های زندگی رو داره...پس اگه در اون موقعیتی نترس و ادامه بده....چون چیزی که آخرش برات میمونه ، یه آدم مستقل و قوی که به خودش تکیه و افتخار میکنه🥰 لطفا درخواست دوستی ندین قبول نمیکنم، بغیر از دوستای خودم که میشناسمشون💛
2740
عزیزم ببخشیدا، ولی به اینا میگن چتربازی، چه دلیلی داره بیاد خونه تو؟ چطور میذاری یه غریبه بیاد تو خو ...

عزیزم شوهرشم هست تنها نیست گلم 

پسر در نیاد😐

🤣🤣

وااای شمامشهد زندگی میکنی؟ حرم بازه؟ چندوقت یکبارمیری؟

یه حاجت کوچیک از خدای بزرگ دارم..میشه برا رسمی شدنم صلوات بفرستی☺🌹صلوات فرستادید لایک کنید منم براتون بفرستم.عاقبتتون بخیر💖