2733
2734
باشه عزیزم بخدا حالم امروز خوب نیس هرجور دوس دارین فک کنین بگید همش دروغ بوده خدا میدونه کافیه

عزیزدلم.اول خدا به دلت آرامش بده بحق امام حسین. دوم عزیزم شما الان روح و روانت زخمی شده اسیب دیده.خیلی خیلی سخته تا میای فراموشش کنی..فقط میتونم‌بگم به آغوش امن خدا پناه ببر از ته دلت بخواه که کمکت کنه بخودش قسم یجوری کمکت میکنه و دستت رو میگیره وبلند میکنه که خودت باورت نمیشه

اللهم عجل الولیک الفرج💚

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

۹ ماهه به خودش پناه بردم فقط داره حالم بدتر میشه😔

نه عزیزم مگه میشه کسی از ته دلش اعتماد کنه بهش وخودشو زهاکنه توی اغوش امنش و اروم نشه ...پاشو تقدیرتو عوض کن..اگه شما توبه ی حقیقی کردی و ازته قلبت اعتماد کردی بهش اگه عاقبت بخیر نشدی اگه خوشبخت نشدی بدترین فحش ها رو بهم بده...پاشو قربونت دستتو بگیر به زانوهات یه یاعلی بگوو مجدد شروع کنه..موندنت توی گذشته فقط خودتو از پادرمیاره گوش کن دخترگل

اللهم عجل الولیک الفرج💚

سلام 

من تایپ های قبلی تون خواندم شما دختر بسیار موفقی هستید 

توکل کن به خدا 

از مشاور کمک بگیر 

حال خودتون خوب کن 

ان‌شاءالله به زودی خبرهای خیر و خوش ازتون بشنویم     

انقدر از خودت تعریف کردی که فکر کنم هدف تاپیک یه چیز دیگه بوده🤦‍♀️

اگه از ظاهر کسی ایراد گرفتم/ بهش توهین کردم/ سلیقه‌شو زیر سوال بردم و... به خاطر اینه که خودش چنین چیزی خواسته. وقتی تاپیک می‌زنید یعنی : لطفا نظر خودتون رو بیان کنید. این یعنی هر نظری باشه می‌پذیرم. اگر غیر از اینه لطفا توی توضیحات ذکر کنید که فقط هر چی میگید رو تایید کنم.

این دنیا ک نه شاید اون دنیا ولی شما به یه روانشناسی چیزی صحبت کن تراپیست هم خوبه 

ان کسـ را کـ خوبیـ کنیمـ                                                                                   هاریـ نگیرد ارزوستـ🔮ـــــ

نه نمیبینه چون خودت خاستی تن به خاسته های اون بدی عزیزم.... چیزی ک خودت خاستی خودتم پاش بمون پسرا دختریو ک بهشون وا بده و همه چیشونو براش بزاره  نمیگیرن دختریو میگیرن ک خودشو اینقد وا نده

شبی شاید رها کردم جهان چون سرابم را.....
2706