1989
1993

در حد معرفت طرفت باید باشه

⁦ ❤️⁩ میشه لطفا برای حاجت منم صلوات بفرستین⁦هیچوت قصد نداشتم همچین چیزیو🙄بنویسم.ولی واقعا دیگه قلـ💔ـبم درد میکنه 💢⚡شدیم مثه آدمای کر و لال... نه کسیو میفهمیم،نه کسی مارو میفهمه🌵⚡       ⁦❤️⁩همسرم        💜مامانم💚بابام💙داداشام 

تا اندازه ای خوبه که ازت سواستفاده نکنن‌ 

خداجونم بی بهونه دوستت دارم😍💖                                       تایپ فارسی وانگلیسی؛ اکسل و پاورپوینت با کمترین قیمت انجام میدم .برای سفارش به آیدیtypeee20@ پیام بدید

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

2000
این اندازه رو چطور تشخیص بدیم؟دکتر هلاکوئی میگن واسه هیچ کس فداکاری نکنید

بعضیا ارزششو دارن بعضیا هم نه مثلا سواستفاده میکنن یا می بینی برات احترام قائلن نیستن

خداجونم بی بهونه دوستت دارم😍💖                                       تایپ فارسی وانگلیسی؛ اکسل و پاورپوینت با کمترین قیمت انجام میدم .برای سفارش به آیدیtypeee20@ پیام بدید
بعضیا ارزششو دارن بعضیا هم نه مثلا سواستفاده میکنن یا می بینی برات احترام قائلن نیستن

من حس میکنم اکثرا به حساب سادگی ادم میزارن.حتی خود من متاسفانه گاهی افراد گذشت کننده رو بد قضاوت میکنم.فکر میکنم فقط ادم باید برای افراد درجه یک خانوادش گذشت کنه.نمیدونم نتیجه درستی گرفتم یا نه

2011

من خیلی وقتا بیشتر از چیزی ک ارزششو داشتن بهشون محبت کردم و بها دادم ولی متاسفانه پشیمون شدم چون یه جایی وظیفم دونستن اینکه باید همیشه خوب باشم کمکشون کنم و درددلاشونو گوش بدم شده بود وظیفه 

به نظرم محبت و فداکاری واس بعضیا معنی نشده 

به هر آدمی همونقد محبت کن ک بدونی دو روز دیگه اگه بهش نیاز داشتی اونم مث خودت جوابتو میده 

خدا جونم😍خودت مراقب زندگیمون باش😊✌︎یه نینی خوشملم بهم بده مرسییییییی🤰🤱🧿99.9.9منـتـظـرتـم🤲99.8.29🕣فهمیدم باردارم😍خدایا شکرت که بهم یه نینیه خوشمل دادی ازت ممنونم'99.12.30 فهمیدم نینیم پسمله🤰اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 📿
من حس میکنم اکثرا به حساب سادگی ادم میزارن.حتی خود من متاسفانه گاهی افراد گذشت کننده رو بد قضاوت میک ...

درسته روی حساب سادگی هم میذارن

ولی  بعضی اوقات از خودگذشتگی برای دوستان یا همسر یا فردی که لایقش هم میتونه مورد استفاده قرار بگیره

باید جنبه طرف در نظر گرفت

اگه برای رضای خدا با همه مهربون باشی دیگه با یه برخورد بد ناراحت نمیشی 

قطعا سالم ترین راه اینه که توقع نداشته باشیم و با خدا معامله کنیم.ولی صحبتم در مورد اسراف محبته.احساس میکنم اکثر افراد لایق محبت نیستند چون روحشون کوچیکه.احترام ادم با محبت انگار کم میشه(دم دستی شدن)

تا حالا شده بعد یه محبتی به خودت بگی کاش نکرده بودم لیاقتش رو نداشت؟

آره

⁦ ❤️⁩ میشه لطفا برای حاجت منم صلوات بفرستین⁦هیچوت قصد نداشتم همچین چیزیو🙄بنویسم.ولی واقعا دیگه قلـ💔ـبم درد میکنه 💢⚡شدیم مثه آدمای کر و لال... نه کسیو میفهمیم،نه کسی مارو میفهمه🌵⚡       ⁦❤️⁩همسرم        💜مامانم💚بابام💙داداشام 
اگه برای رضای خدا با همه مهربون باشی دیگه با یه برخورد بد ناراحت نمیشی 

وحتما بدون منت باشه این محبت  وگرنه ادم کاری انجام نده خیلی بهتره  ویه چیز دیگه وقتی تورو دروایستی یا نگران از دست دادن طرف باشه اونوقت محبت ارزش چندانی نداره ولی اگه یوقت حوصله نداشتی یا کار داشتی وبه طرف با مهربونی گفتی متاسفانه الان نمیتونم برات کاری انجام بدم اون وقت حس بد مورد سواستفاده قرار گرفتن هم پیدا نمیکنی 

من خیلی وقتا بیشتر از چیزی ک ارزششو داشتن بهشون محبت کردم و بها دادم ولی متاسفانه پشیمون شدم چون یه ...

باورتون میشه هیچ کس جزمادرم و پدرم قدر محبت هامو نمیدونند؟حتی همسرم.ولی برام مهم نیست.اما وقتی جای همکارم هشت بار تدریس انلاین کردم بدون پول حالا که جراحی دارم حتی حاضر نیست یه جلسه جای من تدریس داشته باشه.در حالی که دائم میگفت هر زمان کلاس داشتی نتونستی بیای بگو جات بیام و...(چون میدونست خیلی وسواس دارم و هرگز نمیزارم کسی جز خودم سر کلاس هام بره)

وحتما بدون منت باشه این محبت  وگرنه ادم کاری انجام نده خیلی بهتره  ویه چیز دیگه وقتی ...

اگر به یکی اکثر اوقات بله گفتی ولی این دفعه نتونستی و حالا دیگه دشمنت میشه این ادم چجور ادمیه؟

بله درسته.کاش وسیله ای برای اندازه گیری ظرفیت ادم ها بود

متاسفانه نميشه شناخت ادمهارو كه خودمون پروشون ميكنيم بعد واس خودمون ادعا ميكند

واقعا هم همينه:خوبى كه از حد بگذرد نادان خيال بد كند

نه موندنى با لگد ميره نه رفتنى با خواهش