2733
2734

چ تاپیک خوبی امیدوارم تا چن روز دیگه بمونه 

اسی ممنونم ازت 😘😘😘

من خودم عاشق یکی شدم ک نباید میشدم ولی حالا گیر کردم بدجور 

و دلم میخواد همیشه ببینمش حتی از دور هم راضیم 

چن روز پیش رفتم دیدمش 

واااای چ تیپی زده بود لعنتی هرروز بهتر میشه 

البته منم تصمیم گرفتم بشم در حدش 

ناگفته نماند ک همه ی تلاشمو ک یکیش چاق شدنم باشه رو دارم انجام میدم

🌹♥️❌⛔ازین کاربری دو نفر کاملا متفاوت بنا ب دلایلی استفاده میکنن⛔❌♥️🌹 🙂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2740

با اینکه میدانم قرار نیست بیایی به شوق آمدنت چشم وا میکنم دست و رویم رو میشورم و به کارهام رسیدگی میکنم

باهات چند متری بیش فاصله ندارم اما دل من پررر میکشه فقط یه بار دیگه صدات و بشنوم 

هنوزم وقتی بهت فکر میکنمآخر اسمت م مالکیت داره چون حس میکنم مال منی 

من الان فقط از خدا یه معجزه میخام و اینکه تو مال من بشی 

مگه من چی ازش خاستم غیر از اینکه تو باشی و بمانی و دلت پیشم گیر باشه 

دیگر هیچی نمیگم نه گلایه میکنم نه تب میکنم و نه بهونه میگیرم میشینم و نگاه میکنم ببینم دنیا تا کجا میخاد بازیم بدع 

لعنت به اونی که بهش بخوای دل ببندی لعنتتتتت 

منی که خنده هایم مثالی بود به بزرگی ضرب المثل الان فقط تو سکوت خودم دارم رنج میکشم 😔 

کاربری قبلا برای یکی دیگه بود الان واس ما   دلتنگی میکنم ...  ولی حق ندارم بهانه بگیرم ...بیادت می افتم ولی حق ندارم اشک بریزم...تو را میخواهم ولی حق ندارم سراغت را بگیرم...خواب تو را میبینم ولی حق ندارم آمدنت را تعبیر کنم...بی قرار میشوم ولی حق گلایه ندارم...دلم میگیرد ولی حتی حق صداکردنت هم ندارم...قول داده ام...قول داده ام دگر هیچی نگویم...بزرگ شوم...صبوری کنم ...با خاطراتت شاد باشم...و هیچوقت سراغت را نگیرم...من چشمانم را روی زندگی بسته ام.. خنده تلخ من از گریه غمگین تر است   

خدایا زندگی که من می خواستم این نبود... 

یکی هر روز به مردم هدیه میداد، یکی هم هر روز به مردم لگد میزد. بعد از چند وقت اونی که هدیه میداد دیگه هدیه نداد و اونی که لگد میزد دیگه لگد نزد. از اون روز به بعد اونی که هدیه میداد شد ادم بده چون دیگه هدیه نمیداد و اونی که لگد میزد شد ادم خوبه چون دیگه لگد نمیزد