2737
2734
عزیزم فکر کنم شوهرت درونگراس و شما برونگرایی،، دقیقا پدر و مادر من همینطورن، مادرم همیشه میگه اگ شما ...

خسته شدم دیگه نمیتونم تحمل کنم 😔

همیشه گفتم 👑 سرمی تا بفهمی شاه کیه.          روشنفکری در اروپا : تحصیلات عالیه *مطالعات گسترده *اطلاعات عمومی بسیار بالا *نوشتن کتاب و مقاله *سفر به نقاط مختلف دنیا *شخصیت و انسانیت بالا *احترام به تمامی مذاهب و عقاید*و...                        روشن فکری در ایران :کشیدن سیگار و خوردن قهوه *مخالفت با دین و مذاهب *خواندن جملاتی چند از نیچه *طلاق گرفتن *موزیک خارجی گوش کردن *مخالفت با چیزی که بقیه موافقن *موافقت با چیزی که بقیه مخالفن *نگهداری سگ یا گربه و آن را به اندازه فرزند نداشته عزیز شمردن *و...     قابل توجه خانومایی که ادای روشنفکرارو در میارن اونم با فحش دادن به شوهر بقیه و گفتن جمله معروف بزن تو دهنش 😒. میتینگ آنلاین غیبت از فامیلای شوهر، دیگه لازم نیست بریم در حیاط بشینیم 😁😅. دست و جیغ و هورررا 😜. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738
حرفی ک نمیتونم ب کسی بگم حتی شوهرم... اینه ک پدر برگرد دلم برات  تنگ شده بابایی دلم برای مهربو ...

قلبم گرفت 

خدا رحمت کنه پدرت رو عزیزم روحشون شاد انشالله خدا به دلت آرامش بده

تو سن ۱۹ سالگی شوهرم یکسال شده دارم طلاق میگیرم به حرف مامان بالام گوش نکردم شوهر کردم 

سر یه موضوع مسخره گفته نمیخاد منو منی که یه عالمه خاستگار داشتم ولی زن این شدم ۳ ماه قهریم 

۱ ماه دنبال کارا طلاقمم ولی هنوز مثل احمق ها اسمش میاد زار میزنم شب هق هق خفم میکنه ۳ ماه مثل روانی ها شدم حالم بده دلم تنگه از خودم بد میاد هزار تا چیز دیگه 

پشیمونم از ابراز علاقه به یه نامرد که ۱۲ ساله عاشقشم حالا فامیلم هست دو هفته پیش به خاطرش رفتم شهرستان و اومدم آخه اون شهرستانه من تهران بعد که برگشتم بهم گفت فقط بازیت دادم و وسیله ی سرگرمیم بودی عشقم یکی دیگس و به خاطرش رگمو میدم و کلی فحشم داد و بلاکم کرد من موندم و غرور شکستم و این همه سال چون یه آدم عوضی که دوست پسرعموی اینه گفته بود من با این دختره ارتباط دارم درصورتیکه من اصلا ۵ ساله این یارو رو ندیدم مغازه داره زنگ زدم گفتم عوضی میام آبروتو میبرم اونم گفت من و پسرعموم با دوست پسرت رفیق صمیمی هستیم شوخی کردیم باهاش سر به سرش گذاشتیم ندونستیم جدی میگیره اونم دل چرکین شد از من و تا زمانیکه اونجا بودم بهم نگفته بود که حال اون طرفو بگیرم امروز که دیدم تو اینستا یه پیج جدید زده پست عاشقانه گذاشته گفتم خیانتکار اونم کلی فحشم داد و گفت درد و بلای عشقم به جونت بیفته و کلی حرف ناجور منم سپردم به خدا و قرآن واسش بلند کردم که یه بلایی سرش بیاد که خودش ‌به دست و پامو بیفته و معذرت خواهی کنه واسم دعا کنید ممنونم