2733
2734
ای واااااااای  چرا مامانت حرفی نزد  دامادتون چند سالشه

من 17 بودم اون 30     مامانم همیشه همینطوره زیاد بدبخت و ساده اس   جالبیش اینه من بههش گفتم ولی یه اخم سادده به دومادمون نکرد

همه منو مسخره میکنن میگن کی تورو میگیره تازه میخوای پولدارشم بگیرتت!این حرفو دوتا پسر خالم ک هردوتا ...

جیگر چرا خودت و ناراحت میکنی همه جا آدم های انرژی منفی هستن مطمئن باش یه شوهر خوب گیرت میاد 

به نظر من به هر چی انرژی مثبت بفرستی میشه 

بعدشم به اون دو تا بگو اگه کسی نمیاد چرا شما اومدید چون ضایع شديد حرصتون گرفته 😏

امروزفهمیدم که فهمیدن دراین دنیا  تلخ ترین وبدترین حقیقت هستی است.‌ ای کاش ندانی! امروز نبایددانا باشی که دانایی ات  تیشه ای بر رگ های نازک وکلفت گردنت می شود! ای کاش نمیدانستم که میدانم!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نمیدونم چند تا چندتا خدا داره باهم از من امتحان میگیره ولی شونه هام‌ کم آورده. بیماری امیرم، نگهداریش، رفتنش، سکوت دیوونه کننده خونه بعد۳ سال، یا مشکلات دیگه

خدایا پسرم و بهم برگردون، بدون شنیدن نفساش خوابم نمیبره،  امیرعباس خوشگلم، پسر چشم رنگی من ، کاش میتونستم یه بار دیگه دستای کوچولوتو ببوسم             
2728
از کجاش بگم از اونجایی که چی کشیدم تو ۳ سالی که دیشم بود و رنجش و دیدم ، از اونجایی که عقلم میگفت دع ...

وای عزیزم حتی تصور رنجی که کشیدی برا ادم سخته خدا بهت صبر بده😔

Aşk mükemmel olmak zorunda değil, sadece gerçek olmalı...
نمیدونم چند تا چندتا خدا داره باهم از من امتحان میگیره ولی شونه هام‌ کم آورده. بیماری امیرم، نگهداری ...

بحرف اروم شی 

من که بخوام تعریف کنم زندگیمو کسی باورش نمیشه 

چند بار خواستم زندگیمو تعریف کنم تو سایت ولی میدون‌م کسی باورش نمیشه اینفدر که سختی کشیدم

ازدواج کردی؟ الان چطوره؟

الان ازدواج کردم فاصله گرفتم از دومادمون  البته هنوز بدچشمه      

همون موقع دیدم  مامانم بهش حرفی نمیزنه به خواهرام گفتم دومادمونو ترد کردن  ومواظبم بودن  البته اون خواهرم که زن خودشه قهر کرد انگار من تهمت میزنم به شوهرش

2740
بحرف اروم شی  من که بخوام تعریف کنم زندگیمو کسی باورش نمیشه  چند بار خواستم زندگیمو تعری ...

میدونی چی کابوسمه؟ اینکه بغل خودم تموم کرد و من نیم ساعت قبلش بیدارشدم ولی باز خوابیدم، من خواب بودم ولی فرشته ام پر کشید، حس میکنم بی هدف شده زندگیم،چند سال تلاش کردم برگشتم سرجای اولم

خدایا پسرم و بهم برگردون، بدون شنیدن نفساش خوابم نمیبره،  امیرعباس خوشگلم، پسر چشم رنگی من ، کاش میتونستم یه بار دیگه دستای کوچولوتو ببوسم             
از کجاش بگم از اونجایی که چی کشیدم تو ۳ سالی که دیشم بود و رنجش و دیدم ، از اونجایی که عقلم میگفت دع ...

الهی فدات بشم اگر دوست داری بگو نمی خوام عذاب بکشی اگر فکر می کنی سبک می شی عزیزم من به خدا درکت می کنم

حرفی ک نمیتونم ب کسی بگم حتی شوهرم... اینه ک پدر برگرد دلم برات  تنگ شده بابایی دلم برای مهربو ...

پدر یعنی گرمیه یک خانه.. پدر یعنی شونه ی مردانه..پدر یعنی اشک پنهانی...پدر یعنی قلب بارانی...هزاران غم پشت لبخندت ..چه کردی با قلب فرزندت.....

حرفای دلمو زدی چقدر دلتنگ پدر جوونو نازنینمم😭😭😭😭

خیلی اذیت میشم به خودشم گفتم ولی کو گوش شنوا...خیلی غبطه میخورم به دخترخاله هام تو دلم میگم یعنی اون ...

سلام.....عذر میخوام یه سوال راجع به وضعیت پسرم که کلاس دهمه ازتون داشتم میتونم توی خصوصی بپرسم

دنیا همه هیچ و اهل دنیا همه هیچ ....ای هیچ برای هیچ بر هیچ مپیچ......دانی که در این سرا چه ماند باقی ؟؟ مهر است و محبت است باقی همه هیچ.....التماس تفکر
2706