2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

از زندگیم راضی نیستم شوهرم خیلی آشغاله همین امشب گفت من صد در صد رفیقامو به تو ترجیح میدم الانم باها ...

به نظر من شوهرت رو دوس داری که موندی 

وگرنه از چینن شوهری حامله نمیشذی 

دنبال شادی هستی؟؟؟ ،خودت تلاش کن 😋😋مسلط به زبان انگلیسی و مدرس آموزشگاه 😋کلاس خواستید میتونید تو واتساپ ازم بپرسید(مخصوصا برای کنکور ) 🤗🤗🤗هزینش مهم نیست با خودتون .🤗🤗درباره نحوه رانندگی هم این جا هر سوالی بپرسید پاسخ میدم 💝💝
2731
عزیزم زایمان زودرس داشتی؟ 

نه عزیزم بچه دومم بود تو سن بالا 37 سالگی اقدام کردم سندروم داون داشت. خانوما حتما قبل بارداری خودتو اسیدفولیک 5 و همسرتون اسید فولیک 1 بخوره حداقل سه ماه شانس بچه سالم بالا می ره این رو دکترم دکتر شیرین قاضی زاده گفت بهم

❌❌❌توجه توجه❌❌❌

📋 خانم های خانه داری که به دنبال کسب درآمد در #منزل هستید لطفا توجه کنید.

❌به چندین خانم جهت کار در منزل به صورت اینترنتی نیازمندیم 💻💻 بدون هیچ گونه سرمایه گذاری در منزل خود و درکنار خانوادتان کسب در امد هم داشته باشید .

⬅️ جهت کسب اطلاعات بیشتر لطفا به آیدی زیر پیام دهیدBamahamakar@

عشق پرهام نفسم محمدرضا 
حرف نگفته ندارم فقط روز مادر نزدیکه و دلم هرروز بیشتر از قبل تنگ‌ میشه برای اون۳ سالی که منم روز ماد ...

الهی بمیرم من که بچمو 5 ماهه سقط کردم داغونم چه برسه به شما خدا صبرت بده دلم گرفت برا ارامشت دعا می کنم  

الهی بمیرم من که بچمو 5 ماهه سقط کردم داغونم چه برسه به شما خدا صبرت بده دلم گرفت برا ارامشت دعا می ...

💞💞مرسی عزیزم

خدایا پسرم و بهم برگردون، بدون شنیدن نفساش خوابم نمیبره،  امیرعباس خوشگلم، پسر چشم رنگی من ، کاش میتونستم یه بار دیگه دستای کوچولوتو ببوسم             

شغل دایرکتر اینستا گرم آغاز به کار کرد کمترین درآمد روزانه م۲۵هزارتومن تا ماهانه بالای دوسه میلیون باواریزی واقعی وشرکت کاملا معتبر وقانونی Bamahamakar@ظرفیت محدود پس زودتر پیام بدید

عشق پرهام نفسم محمدرضا 

خانوما بعد از اپلود عکس چطور بیاریمش داخل سایت؟؟؟بعد از کپی

من همینطور که از وزن ۸۴اومدم۷۰ دوباره میتونم از۷۶.۵بیام برای۶۵.قد۱۶۵ وزن شروع۷۶.۵ به امید مانکن شدنممممممم  .هفته اول ۷۶ هفته دوم 75.5
خوب حرف بزن اینجا ما گوش بدیم دلت یه کم سبک بشه خواهرم

از کجاش بگم از اونجایی که چی کشیدم تو ۳ سالی که دیشم بود و رنجش و دیدم ، از اونجایی که عقلم میگفت دعاکن بره راحت بشه خودش ولی قلبم هرگز به زبونم اجازه همچین دعایی نداد، از الان که۳ سال گذشته و هنوز جاش خالیه یا...

خدایا پسرم و بهم برگردون، بدون شنیدن نفساش خوابم نمیبره،  امیرعباس خوشگلم، پسر چشم رنگی من ، کاش میتونستم یه بار دیگه دستای کوچولوتو ببوسم