2737
2734
عنوان

به نظرتون بااین شرایط بچه دار بشم یا نه

| مشاهده متن کامل بحث + 515 بازدید | 50 پست
بچه میاد رزق خودش میاره رزق شمارم بیشتر میکنه .. به شرط دوری از تجمل گرایی

اره واقعا. من مستاجرم قسط دارم قرض دارم وسایل خونمم ساده ساده حتی یه مبل هم ندارم سه تومنم حقوقه.برا خودمون نمیرسیم لباس خوب غذای خوب ولی برا بچم هیچ کوتاهی نمیکنم هر اسباب بازی فکرش کنی داره نمیزارم هیچ کمبودی حس کنه‌.خورد خوراک براش همه چیزای مقوی میخرم درسته یه کم بد غذا هست هر چیزی نمیخوره ولی من کوتاه نمیام.واقعا اینو که بچه رزق روزیشو میاره ایمان دارم

عزیزم صبر کن شما تا سی سالگی حداقل وقت داری تا شرایط مطلوب تر بشه و بعد یه نی نی بیاری تا هم اینکه حوصله دغدغه کمتر داشته باشی و هم نی نی بیشتر کیف میکنه یکم فرصت بدین بهتره اینجوری فشار هم روی عمسرتون کمتر میشه سعی کنید با هر زندگی ساده ای که هم دارید بگذرونیدبا بهترین شکل و همسرتون هم موفق تر بشه 

خودتونو با کتاب خوندن یا ورزش توی خونه یا رسیدن به خودتونو کارای خونه سرگرم کنید تا وضعیت مطلوب تر برای نی نی به وحود بیاد چون اینده بچه هم خیلی مهمه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نبابا ۲۱سالم بود هی شوهرم میگفت بچه بیاریم میکفتم زوده سالم سالم بودیم تمام آزمایشا دادم اصلا منو ش ...

انشاالله بسلامتی زایمان کنی.حالا کلا چندتا بچه دوست داری داشته باشی؟؟؟

آمین شود هرآنچه میپنداری🙂
نبابا ۲۱سالم بود هی شوهرم میگفت بچه بیاریم میکفتم زوده سالم سالم بودیم تمام آزمایشا دادم اصلا منو ش ...

ای جانم دلم خواست

خدابرات نگهش داره عزیزم

من ارزومه مادرشم شوهرم قبول نمیکنه میگه زوده تمام همسناش مجردن اونم چون عاشق من بود عروسی کردیم ولی میگه چندسال خوش بگذرونیم بعد بچه

مادر تو بودن قشنگترین حس دنیاست پسر قشنگم💙🧿
2731
 انشاالله بسلامتی زایمان کنی.حالا کلا چندتا بچه دوست داری داشته باشی؟؟؟

سه تا

انشالا بارداری بعدی قراره بریم ای وی اف کنیم دوقلو بشه اکه خدا بخواد

لطفا برای سلامتی تو دلیم صلوات بفرستید که ایندفعه سالم بغل بگیرمش😘من همون کاربر فقط طلاقم قول دادم بهتون اگه باردار شدم دیگه طلاقتون ندم🤪🤪🤪
2740
ای جانم دلم خواست خدابرات نگهش داره عزیزم من ارزومه مادرشم شوهرم قبول نمیکنه میگه زوده تمام همسناش ...

مادرشوهر من همیشه میکفت یکی بیار بعدی رو بذار چندسال بعد بیار 

من حرفاشو میزدم رو حساب دخالت اما واقعا حق داشت

دیگه شوهرتو راضی کن

سن جفتتونم کم نیست خیلی

من۲۴سالمه 

یکسال فرقمونه همش

لطفا برای سلامتی تو دلیم صلوات بفرستید که ایندفعه سالم بغل بگیرمش😘من همون کاربر فقط طلاقم قول دادم بهتون اگه باردار شدم دیگه طلاقتون ندم🤪🤪🤪
ای جانم دلم خواست خدابرات نگهش داره عزیزم من ارزومه مادرشم شوهرم قبول نمیکنه میگه زوده تمام همسناش ...

بی خیال من ۳۱ سالمه همسرم ۳۵ ساله اصلا بچه نمیخوایم ایرانگردی کردیم شش ساله انشاالله کرونا بره میریم جهانگردی البته سال دیگه احتمالا از ایران میریم .ولی همه چیز رو توی بچه نبینید کیف زندگی رو بکنید برا خودتون بچه جز دردسر هیچی نداره اونم بچه های امروزی.زوده برات گلم اصلااا برا بچه دار شدن دیر نمیشه.ما ک کلا اصلا بچه نمیخوایم

مادرشوهر من همیشه میکفت یکی بیار بعدی رو بذار چندسال بعد بیار  من حرفاشو میزدم رو حساب دخالت ا ...

من ۲۵ ازدواج کردم هنوز با خودم درگیرم زود بوده چون عاشق شوهرم بودم ازدواج کردم.واقعااا این چ حرفیه بخدا ......

تمام مسائلی که گفتی یه طرفه ولی اینکه همسرت بچه نمیخواد یه طرف ..عزیزم همسر شما باید طالب باشه تا سختیهای بچه رو هم بجون بخره ..والدینی که بچه میخوان روزایی میاد که خیلی خسته و دلسرد میشن چه برسه به کسی که هنوز آمادگی پدر شدن در خودش رو نمی بینه..

بدون کلام سابق !!!!!!کاربر قدیمی ۹۶/۳/۱۲ هستم..که ترکید..
من ۲۵ ازدواج کردم هنوز با خودم درگیرم زود بوده چون عاشق شوهرم بودم ازدواج کردم.واقعااا این چ حرفیه ب ...

حتما اسم منو یادت باشه که بعدا یادم بیفتی

حداقل بذار سنتم با بچه کم باشه که حوصلشو داشته باشی

اصلا تو همین نی نی سایت یه تاپیک بزن بگو کیا منتظر نی نی هستن ببین چند نفر میان که هیچ کدومم هیچ مشکلی ندارن اما نمیشه

2706