2752
2734
عنوان

به نظرتون بااین شرایط بچه دار بشم یا نه

| مشاهده متن کامل بحث + 515 بازدید | 50 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

همینجوری که اوضاعتون الان خوبه...شوهرتو با بردارش چه فرقی داره که اگه زن بگیره خونه مال اون میشه؟؟

پدرشوهرم طبقه بالای خونشو یه واحد ساخته سه تام پسر داره هرکس ازدواج کرد چندسال بشینه تا یکم پول جمع کنه

نامردیه خیلیا به پسراشون خونه میدن ما نوبتی بشینیم😓

مادر تو بودن قشنگترین حس دنیاست پسر قشنگم💙🧿

اگه با زندگي ٢ نفرتون كم ميارين بازم توو خرج و مخارج خب بله وقتش نيست

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
2731

زوده سنت کمه تازه عروسی کردی بصبر سه سال بگذره کرونای لعنتیم  تموم شه بی استرس بگذرونی

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   
بچه میاد رزق خودش میاره رزق شمارم بیشتر میکنه .. به شرط دوری از تجمل گرایی

اين همه بچه كار و بچه فقير توو بعضي خانواده ها هست ك گشنه ميخوابن

اونا روزيشون زير سنگ بود ك نيومد؟؟

بچه ك معجزه نميكنه 

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
اره راستش ته ماه پولی نمیمونه تازه قسطم نداریم

خب جواب خودتو دادي گلم

يكم تايم بدين بخودتون

شماچیکارکردی بچه دارشدی ینی؟ پشیمونی الان؟☹️

نبابا ۲۱سالم بود هی شوهرم میگفت بچه بیاریم میکفتم زوده

سالم سالم بودیم تمام آزمایشا دادم اصلا منو شوهرم مشکل نداشتیم گفتم حالا که سالمیم بذار یکم تنها باشیم بعد 

هیچی بعدش که راضی شدم هر کاری کردم باردار نمیشدم، خودمو میزدم به در و دیوار باردار نمیشدم

بعد هر بار پریود کلی کریه میکردم

انقدر آمپول هورمونی زدم و عکس رنگی گرفتم و...تا بالاخره باردار شدم

اما انقدر فشار اومده بود بدنم که بچه سقط شد

اما بعدش شکر خدا طبیعی باردار شدم

ببین هفتاد میلیون داری دیگه پس بی پول نیستی و الانم کرایه خونه نداری بدی

اگه از شوهرت مطمینی و میدونی اهل خیانت نیست به حرف هیچ کس گوش نده و از همین ماه اقدام کن، چون به همون زودی هم آدم باردار نمیشه، با این بدنای داغون ما چندماهی یا چندسالی طول میکشه ،مخصوصا اگه اضافه وزنم داشته باشید

وقتی بچه تو دلت تکون میخوره بخدا دنیارو بهت دادن 

من پدرم پول دار بود همینطور همسرم، همهههههه چی به خودم دیدم، از محبت ،از لباس،از خونه از همه چی

اما بقران هیچ کدوم جای بچه رو نمیگیره هیچ کدوم

من آدمی بودم که میکفتم اه اه کی حوصله بچه داره

لطفا برای سلامتی تو دلیم صلوات بفرستید که ایندفعه سالم بغل بگیرمش😘من همون کاربر فقط طلاقم قول دادم بهتون اگه باردار شدم دیگه طلاقتون ندم🤪🤪🤪

من خودم اگه تو این شرایط بودم نمی آووردم باز صلاحتونو بهتر میدونی شما،ب نظرم فرصته ی چن سالی پس انداز کنین 

سالها بگذشته از میلاد من🍁    کو یکی مردانه باشد یاد من.    🍁  من و تنهایی و یک شمع روشن.🍁  خدایا نکند باد بیاید😢
2706