2737
2734
عنوان

به نظرتون بااین شرایط بچه دار بشم یا نه

| مشاهده متن کامل بحث + 514 بازدید | 50 پست
حتما اسم منو یادت باشه که بعدا یادم بیفتی حداقل بذار سنتم با بچه کم باشه که حوصلشو داشته باشی ...

چشم .ولی منو همسرم کلا بچه نمیخوایم .این سری پریودم عقب افتاد سکته ناقص زدم باردار نباشم! 

از دید هرکس زندگی متفاوته یکی کل زندگیش میگه بچه بیاریم بزرگ کنیم و هیچی هم نمیفهمه از جوونیش چون همش یا با استرس باردار نشدن گذشته یا استرس بچه بزرگ کردن یکی هم مثل ما میخوایم این عمر کوتاه رو فقط لذت ببریم از زندگی و مخصوصا همسرم بدش میا از بچه منم ک از خدا خواسته ام.بستگی ب دیدگاه هرکس داره ولی خارج از این بحثم سن استارتر خیلییی کمه از الان بیفته توی دردسر.تازه باید راضی ب رضای خداوند باشی عمه من بچه میخواست نازا بود .بعد یهویی خدا ی فرشته کوچولو بهش داد ب نظرم خیلی نباید درگیر باشی با این موضاعات توکل بخدا و زمان همه چیز رو درست میکنه

بچه من شير خشكيه پول پوشك و وشير و قطره هاش بدون لباساشون ك زير ٢٥٠هزار نيست ١تومنه در ماه 

با اسباب بازي و لباس اينا ميشه ماهي ٢تومن تقريبا 

اينارو بسنج بدور از شرايط مسكن و شرايط خودتون و كلي چيزاي ديگه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چشم .ولی منو همسرم کلا بچه نمیخوایم .این سری پریودم عقب افتاد سکته ناقص زدم باردار نباشم!  از ...

اره خب دیدگاه ها با هم فرق داره 

من خودم شهر غریبم و شرایط کاری شوهرم جوریه که همش از این شهر به اون شهریم

بعد الان شش ماه خانوادمو ندیدم یا شوهرم چند روز از ماه رو‌ خونه نیست، منم نمیتونم صبح تا شب در و دیوار خونه رو نکاه کنم

خیلی اذیت میشدم

لطفا برای سلامتی تو دلیم صلوات بفرستید که ایندفعه سالم بغل بگیرمش😘من همون کاربر فقط طلاقم قول دادم بهتون اگه باردار شدم دیگه طلاقتون ندم🤪🤪🤪
2728
خیلی بده ک سرگرمی دیگه ای نداری ....انشاالله ب سلامت زایمان کنی 

چهارتا کلاس میرم 

اما تنهایی روانی میکنه ادمو

لطفا برای سلامتی تو دلیم صلوات بفرستید که ایندفعه سالم بغل بگیرمش😘من همون کاربر فقط طلاقم قول دادم بهتون اگه باردار شدم دیگه طلاقتون ندم🤪🤪🤪
خیلی بده ک سرگرمی دیگه ای نداری ....انشاالله ب سلامت زایمان کنی 

بعد سرگرمی شما چیه؟