2733
2739

من دارم بیکینی میرم ، چهار جلسه رفتم فعلا بدک نبود 

با دوست پسراتون میرید مسافرت؟ من یبار بابام فهمید با دوست پسرم تلفنی حرف میزنم با نیسان از روش رد شد بعد من و با اسید غسل داد الان پوست ندارم   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من شش ماهه دارم ميرم خيلي خوبه ولي از جلسه ي پنجم به بعد نتيجه ي دلخواهو ميگيري 

درد هم داره بستگي به استانه ي تحملت داره

ولي بخدا ارزششو داره بيكيني من عين مال پوست بچه شده سفيييد و براق بدون مو

خیلی دلم میخواد انجام بدم ولی رنگ پوستم سبزس سفید نیستم نمیدونم برام جواب میده یانه

منم رنگ پوستم سبزه روشنه اینجا که من میخوام برم فقط گفت موهات نباید نازک باشه مثلا موهای دستم چون نازکه گفت اگه لیزر بشه پرتر میشه نمیشه دستت رو انجام بدیم ولی حرفی از رنگ پوست نزد مگه مهمه ؟🤔

2740
من میخواستم انجام بدم ازوقتی تو سایت شنیدم یه خانمه که اچ پی وی داشت دکترش گفته ممکنه از لیرز بیکینی ...

عزيزم الان ديگه همه جاهاي معتبر سريِ يك بار مصرف و يا شخصي دارن من دارم هربار ميرم با خودم ميبرم هيچ مشكلي هم خداروشكر پيدا نكردم

من دارم بیکینی میرم ، چهار جلسه رفتم فعلا بدک نبود 

جلسه ای چند

خدایاشکرت روز ولادت امام حسین بی بی چکم مثبت شد 13اسفند1400😍دختر قشنگم 18ابانب دنیا اومد و شد دنیای من😍انشالله دامن همه ی منتظرا سبز بشه
2706