2733
2734
عنوان

میشه ارومم کنید😔

205 بازدید | 5 پست

من امسال سال اخرمه خیر سرم از برج4 شروع کردم خوندن برا کنکور بعد مشاور گرفتم هی حرف از برنامه استاندارد میزنه وفلان من باور کردم تا نزدیکای کنکور بهش میگم پ چرا اون کتاب و درسا رو نزاشتید برام میگه میزارم میزارم منم باور میکردم تا یه هفته مونده به کنکور گفت صفر بزن خب قطعا با این وضعیت معلومه کنکورم گند زدم دیگه حتی دوازدهم برام نزاشت که برا نهایی بخونم

خب حالا این هیچ بعد مسابقات استانی نخبگان قرآن دعوت شدم خواستم انصراف بدم ولی خبری اومد قاریان و...میتونند بدون کنکور برن فرهنگیان گفتم لاقل کنکور قبول نشدم یه قرآنی قبول شم رتبه بیارم یه دستاوردی دارم حداقل 

خلاصه یه هفته بعد کنکور اردیبهشت بود من خوندم وتلاش کردم تمرین کردم و هیچ درس نخوندم تو‌این هفته و کلی ضعف دوازدهم دارم 

دیروز دادم مسابقه رو و هوای شهرمون هم بارونی و سیل بود پدرم و مادرم تو این هوا باهزار بدبختی خودشونو رسوندن بهم 

و امروز نتایج بود که اونم مقام نیوردم

هیچ دستاوردی ندارم

واقعا خودتونو کامل دست مشاور میسپارین؟

پس من چرا حتی وقتی مشاورم دارم انقد برنامشو بالا پایین میکنم تا بمیرم؟

اخرشم مشاوری که با برنامش به جایی برسمو پیدا نکردم

خودمم نخوندم

درنتیجه هیچ گوهی نشدم و الان‌در خدمت شمام

دوماه دیگم کنکورمه

پشت کنکوریم هستم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
مشاورت درست می‌گفته واسه ی برنامه ی استاندارد ولی به غیر از مشاور هم خودت باید کتابای خاصو میخونی حا ...

پس چرا من گرفتمش دیگه 6تومن هم تو این قحطی بهش دادم 

پس چرا من گرفتمش دیگه 6تومن هم تو این قحطی بهش دادم 

با خودتون نجنگید

وقتی میدونید ایراد چیه حلش کنید

من هم هزینه ی بالایی بابت مشاور پرداخت کردم

ولی برنامه ریزیم رو خودم انجام میدم و صرفا ایشون نظارت میکنند