2733
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مررسي خوشگلم😍❤️😍 حرفاشون ارزش نداره بابا بيخيال ديگه عقل ادم تشخيص ميده ك كدوم زايمان بهتره&nb ...

من کلی میگما عزیزم میدونی من چقدر ازشما خوشم میاد همش پیگیرتونم ولی اینکه میگی ارزش نداره بنظرم یجوریه انگار تحقیر میشه یا تفی توصورتش میشه ببخشیدا عزیزم دورازجون شما  .بالاخره نظر به حرف استارتر همه دادن خطاب به اون بوده هرکی تجربش رو گفته  . هرکی با یه مدل زایمان کرده هرکدومم یه عوارضی داره فقط نوع دکتر و بیمارستانت مهمه وگرنه معلومه کدوم زایمان بهتره بستگی به بدن داره وگرنه مدال نمیدن به هیچکدوم.... 

کاش هیچ وقت آدمی که سهممون نیست،مِهرش به دلمون نیوفته .دلم واسه جوونیام تنگ شده همون روزایی ک دارن میرن و هیچ وقت نیومدن .... :)      
انگار شما خودت مامایی که اینهمه مدافع طبیعی هستی!!

خیر

چون دلم میسوزه واسه هم جنسای خودم

اما متاسفانه اینجا سر جنگ دارن

خودتون ضربه میخورن.هیچکس دلش نسوخته و نمیسوزه

ما زنها خودمون ب خودمون ظلم میکنیم.

یک نفر نیومد بپرسه خب چکار مردی زایمانت انقدر خوب بود

فقط حمله کردن که نه تو دروغ میگی !!!صلاح مملکت خویش،خسروان دانند

2731

صددر صد سز و انتخاب میکردم

چون طبیعی بودم و بچه ۴/۲۵۰بود. و هم لگنم کوچیک بود..........کلا بیچاره شدم بعد زایمان.......

خدایا خودت تو اوج ناامیدی امیدوارم کردی😊😊😊خدا خودت نگهدارش باش🙏🙏🙏
شما مشکلت چیه خودت میترسی یا دکترت تشخیص سزارین داده برات؟

من بین سز و طبعی تردید دارم، دارم فکرامو میکنم، دکترم که گفت ماه اخر معاینه میکنم، اونی که برات مناسبتره بهت میگم، شهر ما سز اختیاری هم انجام میدن، من والا هنوز گیرم، خب بالاخره زایمان ترس هم داره، هر دو نوعش،زایمان اولمه، استرسشو دارم، میخوام  اونی که کمتر اذیت میشم رو انتخاب کنم

اخه ایشون انقد از جان و دل مدافع طبیعی هستن که واقعا سوال شد برام که خودش ماما هست؟که اشتباهی شمارو ...

اینجا همه ماما هستن یا فامیلشون هست سزارین مال پولدارهای دیگه نظرات رو بخون

هرچی آرزوی خوب مال تو 
2740

وای من عذا گرفتم 

از الان 

برا زایمان میترسم طبیعی دوستدارم 

بعد میترسم ماما و پرستارای وحشی بهم بیوفتن 😂

به شوهرم میگم میریم خصوصی ...

بعد دوستم تخت جمشید خصوصی بوده میگه از دولتی بدتر ...بداخلاق و عصبی بودن همشون 

😣

به بچه م فکرمیکنم،به حس بارداری ، حس شیر دادن به یه تیکه از وجودخودت و عشقت ، حس نفس کشیدن های ریز ریزش تو بغلم خیلی اوقات تو درونم حمل میکنم . با خودم میگم خدایا میشه من بچه خودم رو ببینم!  🌷   دوستان گلم این امضای من بود سالها ...بعد معجزه خدا رو دیدم دلتون خواست سر بزنید به تاپیک خاطره زایمانم ...امیدوارم خدا به هر کس دلش میخواد به حکمت و مصلحت خودش ببخشه...🥰
خیر چون دلم میسوزه واسه هم جنسای خودم اما متاسفانه اینجا سر جنگ دارن خودتون ضربه میخورن.هیچکس دلش ...

عزیزم میشه تجربتو به من بگی؟

به خدا گفتم :بیا جهان را قسمت کنیم آسمان مال من،ابر هاش مال تو دریامال من،موج هاش مال تو ماه مال من،خورشیدمال تو، خداخندید گفت: بندگی کن.. همه دنیا مال تو..من هم مال تو

مدال نمیدن به هیچکدومتون دعوا نکنید باهم. اگه بچه دارید خدا نگهش داره اگه ندارید خدا دامنتون سبز کنه اگه باردارید سلامت فارغ بشید باهرنوع زایمان. 

یاعلی....

کاش هیچ وقت آدمی که سهممون نیست،مِهرش به دلمون نیوفته .دلم واسه جوونیام تنگ شده همون روزایی ک دارن میرن و هیچ وقت نیومدن .... :)      

ببینید سزارین هم خیلی بی دردسر نیست

بعد زایمان نمیشه بچه رو راحت بغل کرد چندساعت بابد بی حرکت باشی درد شدید داری مسکن بزنی وارد شیرت میشه وضرر داره 

اوایلش خوب شیر نداری ۲۴ ساعت هیچی نمیتونی بخوری 

خب اینا واقعا سخته 

ولی طبیعی بعد زایمان دیگه دردسری نداره جز بخیه ها

که برای من ده روزه بخیه هام خوب شد جاش هم نموند بی ریخت هم نشد 

۱۵ روز بعد زایمانم رفتم دانشکاه انقدر که حالم خوب بود

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
2706