2733
2734
بله خوبه  خدا کنه منم بتونم با این ترسه کنار بیام

من همش می گفتم پمپ‌درد بذارید برام.یاز دکتر ام‌گفت نه مسکن وارد بدن میشه و میره تو شیرت.برام نذاشت.ولی با شیاف راحت دردش میرفت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خاله مادر من تو خونه افتاد آمبولی شد فوت شد هشتاد سالش بود بنده خدا ریسک میره بالا تو جراحی درسته ام ...

اگر منظورتون مادربزرگمه نه آمبولی بود.. سه روز اومد خونه بعذ حالش خیلی بد شد و گفتن آمبولی ریه شده... 

خدایا شکرت 
2731
البنه ی سریی دارو هست قبل و بعد عمل میزنن ک این مشکل ایجاد نشه... فقط چیزی ک هست ما تو تحریم دارویی ...

هپارین هست فراوون هم هست داروسازی های ایران میسازن 

هرچی آرزوی خوب مال تو 
اشکال نداره شاد باشی من به شوخی گفتم اینقدر از عوارضش گفتن

اخه ایشون انقد از جان و دل مدافع طبیعی هستن که واقعا سوال شد برام که خودش ماما هست؟که اشتباهی شمارو ریپلای زدم 🤦‍♀️🤦‍♀️

آها‌من‌بیهوشی بودم برام نذاشتن.بعد اینکه هم به هوش اومدم تا عصر که مامانم لگن می ذاشت برام.از عصر هم ...

اره خیلیا نمیذارن دکترای حرفه ای میگن نمیخواد 

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   
2706