2733
2739
کسایی ک اول طبیعی بودین بعد دومی سزارین بودین.از کدوم راضی بودین؟؟

زنداداشم اولی رو طبیعی بود دومی رو به اجبار سزارین شد،همیشه میگه طبیعی بهتر بود.خودم می‌دیدم که سر دومی نمیتونست بشینه به بچه شیر بده از دوطرفه میگرفتنش تا بتونه به بچه شیر بده

زنداداشم اولی رو طبیعی بود دومی رو به اجبار سزارین شد،همیشه میگه طبیعی بهتر بود.خودم می‌دیدم که سر د ...

فدات ک جواب دادی.😍😍😍😘😘😘

آب طلب نکرده همیشه مراد نیست، گاهی بهانه ای است که قربانی ات کنند...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من هرچی گشتم عکس قبل بارداری پیدانکردم اینو الان گرفتم https://uupload.ir/files/vzz5_۲۰۲۱۰۱۲۴_۱۶۵ ...

عزیزم شما زایمان بدون درد داشتی؟ میشه یه ذره توضیح بدی؟ چون من تو شهرمون از بیمارستان پرسیدم انقد بد ج دادن. میگفتن فقط تهران انجام میدن. 

عزیزم شما زایمان بدون درد داشتی؟ میشه یه ذره توضیح بدی؟ چون من تو شهرمون از بیمارستان پرسیدم انقد بد ...

نه من تهران نیستم اما انجام دادم چیز خاصی نیست یه امپول دکتر بیهوشی میزنه توی کمرت وپاهات بی حس میشه دردت تموم میشه

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
2731
نوع زایمان چ ربطی ب شیر داره؟چراانقد پافشاری دارید ک همه رو نشویق میکنید ب زایمان طبیعی؟هرکسی صلاح خ ...

دروغ چیه 

ای بابا 

دیدم چندین نفر از نزدیک و هم دکتر گفت علتش اینه

هم اینکه شما الان یه سرچ ساده بزنی تو گوگل میاد

شما پافشازی دارین اتفاقا

منم راجع به هلند شنیدم. انقد دوس دارم تو خونه زایمان کنم. حس خوبیه به آدم حس امنیت میده رو تخت خودت ...

آمبولانس نشنیدم دم در ولی وقتی کلا وقتی زنگ میزنی تا بیان 2 دقیقه هم نمیشه.در مورد زایمان خونه هم باهات موافقم تو یوتیوب خیلی ها از همه جای دنیا فیلمای زایمان خودشونو گذاشتن خیلی جالبه.

من نمیگم طبیعی یاسز خوبه  انتخاب نوع زایمان بستگی به نظر پزشک توجه به شرایط مادر و جنین ..... داره . تجربه خودمو میگم شیرین ترین لذت بعد درد زایمان طبیعی  دیدن بچه تو دستای دکتر باورت نمیشه از وجود تو یه بچه بیرون اومده همه ی دردا فراموشت میشه بعد خانم دکتر مهربونت میگه دعا کن برای همه  دعا کن  ،خدای من این اتفاق نصیب همه ی کسانی که دوست دارند مادر بشن بیفته انشاا... 

نوع زایمان چ ربطی ب شیر داره؟چراانقد پافشاری دارید ک همه رو نشویق میکنید ب زایمان طبیعی؟هرکسی صلاح خ ...

عزیزم موقع زایمان طبیعی هورمون بتا اندورفین ترشح میشه که به نوبه خودش ترشح پرولاکتین یا همون هورمون شیردهی رو تسهیل می کنه. در حالی که سزارین باعث میشه بدن در حالت استرس بره هورمون کورتیزول ترشح بشه که جلوی بتا اندورفین رو میگیره نتیجتا سطح پرولاکتین مادر به اندازه مادری که زایمان طبیعی کرده نیست و شیردهی نیاز به محرک داره.

2738

من که عمرا خودم رو بسپرم دست ماما 

سلامتی بچه اگه براتون مهمه باید برید سز 

زنداداش من خودش کادر درمان هست 

سز شد تمااام 

دنبال شادی هستی؟؟؟ ،خودت تلاش کن 😋😋مسلط به زبان انگلیسی و مدرس آموزشگاه 😋کلاس خواستید میتونید تو واتساپ ازم بپرسید(مخصوصا برای کنکور ) 🤗🤗🤗هزینش مهم نیست با خودتون .🤗🤗درباره نحوه رانندگی هم این جا هر سوالی بپرسید پاسخ میدم 💝💝
آمبولانس نشنیدم دم در ولی وقتی کلا وقتی زنگ میزنی تا بیان 2 دقیقه هم نمیشه.در مورد زایمان خونه هم با ...

وای من یه خانمی دیدم تنها وایساده بود داشت زایمان می‌کرد.. خیلی خوب بود... من تو ویدئو حس راحتی داشتم. به جاش.. 

مگه سزارین امپول به کمر میزنن؟

بلی دوستم البته بیهوشی کامل هم داره. ولی میتونی بی حسی داشته باشی که میگن اسپاینال آمپول به نخاعت میزنن. 😁😁😁😁من از آمپول میترسم واسه همین میرم طبیعی. 

ببین استارتر کسایی که زایمان طبیعی دارن صد درصد توی سنین بالا دچار افتادگی مثانه میشن که باید عمل کن ...

واقعا بدون علمی چقدر بیداد میکنه از حرف غیر علمی ات و لایک های فراوونت معلوم

👩🏻‍⚕️👩🏻‍⚕️👩🏻‍⚕️
من که عمرا خودم رو بسپرم دست ماما  سلامتی بچه اگه براتون مهمه باید برید سز  زنداداش من خ ...

فکر نمی کنی توی سایت ماما هست و این بی احترامی واقعا متاسفم اگرم این تفکر  غیر علمی و خنده دار رو داری برای خودت نگه دار بی احترامی نکن

البته از ادبیاتت شخصیتت معلوم 

👩🏻‍⚕️👩🏻‍⚕️👩🏻‍⚕️
دقیقا. 👍👍👍👍اینو باید قبول کرد که سزارین یه عمله با عوارض خودش... به نظرم فقط تو مواقع ضروری باید ...

بزار فکر کنن چون سزارین هستن خیلی باکلاسن و حرفای بدون علم و بی احترامی های دیگه  با ماماها و اونایی که طبیعی انتخاب کردن رو به وفور دادن واقعا براشون متاسفم 

👩🏻‍⚕️👩🏻‍⚕️👩🏻‍⚕️
2706