2752
2734
شمامیدونی من ظاهرم تیپم چجوره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ اولا که نیستم بعدشم باشپ بشماچه اخه مذهب به دله دل من امضام ...

دقیقا حرفی که اول تاپیک بهت زدم که دوست دارن سزارین کنن و اومدی کلی حرف بهم زدی حالا برای دین و مذهب دوست داری چقدر شخصیت در تضادی داری واقعا آنچه برای خودت میپسندی برای دیگران هم بپسند خانم 

و دوست دارم ریپلای کنم چون وقتی عضو سایت شدم نگفتن جواب نده دوستتتتت دارم جواب بدم علاقه دارم 

هرچی آرزوی خوب مال تو 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دخترم رو طبیعی زایمان کردم حداروشکر خیلی راصی بودم و عاشق این بودم دوباره تجربه کنم اما حالا که باردارم شاید سزارین بشم😪 بچم تو اخرین سونو بریچ بوده اگر نچرخه سزارین میشم فردا هم دوباره انشاءالله میرم سونو ببینم چرخیده یا نه

خب  با اینکه قبولش برام سخت بود ولی تقریبا باهاش کنار اومدم

البته ورزشهام رو انجام  میدم تا اگر چرخید امادگی طبیعی رو هم داشته باشم

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم
هر موقع تو این سایت سر طبیعی یا سزارین بحث شده تهش طبیعیا شدن جر خورده ی از قیافه افتاده ی بدبختی کش ...

دوست عزیز تو این تاپیک کم توهین نشده به سزارینی ها ولی کسی نگفت طبیعی ال و بل هرکسی سزارین شده تجربه خودش رو گفته ولی طبیعی ها همش سزارین رو نهی کردن 

هرچی آرزوی خوب مال تو 
2731

آره منم پشیمونم از سزارین طبیعی خیلی بهتره بعداز سزارین هنوز کمرم درد میکنه در صورتی ک تو حاملگی ی ذره هم کمر درد نداشتم خدا لعنت کنه اون دکتری رو ک آمپولو بد زد ب کمرم

زیاد که خوب باشی باید بعدش ثابت کنی خر نیستی  
دقیقا حرفی که اول تاپیک بهت زدم که دوست دارن سزارین کنن و اومدی کلی حرف بهم زدی حالا برای دین و مذهب ...

ست خودتون نیست اخه خوشتون میاد بحث و کل کل رو . شمااول شروع کردی من مخاطبم اون کاربر بود بعد منو ریپ زدید من محترمانه گفتم جوابتون شماگفتید بشماچه اونموقع فهمیدم فایده نداره. حالاهم هرچقدر که دلتون میخاد الکی و قضاوت بیجا چه خودتون چه بااون کاربر کنید ذره ای برام مهم نیست چون ادبم اجازه نمیده بیکارم نیستم کل بزنم اینجام برای تفننی هست شمااگه وقت داری بحثش جداست .‌... اگه جوابتون ندادم دلیل براینه که خوشم نمیاد بحث گزاف. هیچکس خداوکیلی فکرنکرد شماها خدای نکرده بدید و بیکلاسید و فلان  و توهین به سزارین بشه این برداشت شماست .هیچ مدال طلایی هم به هیچکسی نمیدن شماهرچندتا بچه خدا بهتون داد سزارین زایمان کنید به هیچکسی هم ربط نداره جلوتون رونگرقته کسی. حالا خودتون گفتید دوست دارم ریپ بزنم وقت دارید مثل اینکه همینجور بزنید منو دیگه اعلانی راجبتون باشه چون حوصله ندارم نمیخونم . هیچ کسی هم نگفته هرکی طبیعی بزاد جاش توبهشته و باکلاسه کلاس به فهم وشعوره 

کاش هیچ وقت آدمی که سهممون نیست،مِهرش به دلمون نیوفته .دلم واسه جوونیام تنگ شده همون روزایی ک دارن میرن و هیچ وقت نیومدن .... :)      
باهاش هلندی حرف میزنی میگه بلد نیستم. انگلیسی حرف میزنی فارسی جواب میده مطمئن باش اگه بلد بود الان ه ...

معمولا اینایی فقط ادعا دارن اینحوری هارت و پورت دارن وقتتون نگیرین بابا اسن معلوم نیس اقاست خانومه شاید بچست😂😂

ست خودتون نیست اخه خوشتون میاد بحث و کل کل رو . شمااول شروع کردی من مخاطبم اون کاربر بود بعد منو ریپ ...

من اتفاقا ده ساله اینجام از تعداد پستهام مشخصه که اهل کل کل و بحث نیستم شما چون از اول شروع کردی دوست داشتم جوابتون رو بدم فقط صرفاتفننی که گفتین والا وقتم اینقدر بی ارزش نیست که بشینم سر بحثی که هیچ فایده ای نداره و چیزی که انتخاب کردم و تموم شده رفته 

فقط جالبه همیشه تو اینجا بحث هست سر سزارین طبیعی حجاب و نداشتن حجاب و ....

و اصل اینه هرکسی فکر میکنه راه خودش درسته و دیگران باید مثل ما فکرکنن 

در شخصیت من نیست کسی ازم ناراحت بشه عذرخواهی میکنم اگر نظراتم باشما یکی نبود و خاطرتون مکدر شد 😊

هرچی آرزوی خوب مال تو