2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگر خارج از ایران بود م۱۰۰درصد طبیعی 

ولی اگر سر جای خودم بودم ۱۰۰درصد همین سزارین 

اطراف همه ی اونایی که طبیعی زایمان کردن بلا همه  ترمیم کردن یا منتظرن بعد بچه دوم دست به کار ترمیم بشن ....

2731

بله صد در صد سزارین ....اصلا اذیت نشدم چشم باز کردم بچم بغلم بود الانم 13 سال از اون موقع میگذره ن کمر دردم ن پادرد ن هیچ مشکل دیگه ...خدا رو شکر

👑سرگروهه سبززززز👑.                      تاریخ شروع رژیم 99/3/30 وزن اولیه ی اولیه 103😕              وزن همراه شدن با تاپیک 87😢😢😢                       وزن فعلی  66 😅😅😅 وزن هدف 65😍      خاستن توانستن است💪💪💪 فقط کافیه ی بار برای همیشه اراده کنی و بهترینا رو واسه ی خودت رقم بزنی با تاپیک بامداد خمار عزیز همراهم و ازش ممنونم👙👙

من طبیعی می خواستم تا ۳ سانت درد نداشتم اصلا، دو روز سه سانت بودم ۴۰ هفتمم پر شده بود، دکتر گفت بستری بشم امپول فشار بزنم، با امپول واقعا دردش زیاد بود برای همین بی حسی اپیدورال گرفتم و بی درد فول شدم، یک ساعتم فول بودم ولی نی نی پایین نیومد ، اپیدورال رو قطع کردن که ببرنم اتاق عمل برای سزارین، ببین واقعا اون نیم ساعت تا سطارینم که بی حسی نداشتم به حال مرگ گریه کردم از درد، سزارین عالی بود، قسمت سختش همون ۸ساعتیه که بعدش نباید تکون بخوری روی تخت و واقعا سخت می گذره بهت، بعدش واقعا خیلی غیرقابل تحمل نیست، من تا یک ماه گردن درد داشتم فقط،سزارین خیلی راحت تره

2740
بله عزیزم هم پوستت شل میشه افتاده میشه هم شکم میاری

اصلا ربطی نداره 

سزارین چون بافت عصبی آسیب میبینه یه مقدار دیر تر جمع میشه 

من دوتا زایمان داشتم 

پسرمم الان ۱۷سالشه 

اندامم حرف نداره بسته به مراقبت خودت داره 

چه طبیعی چه سزارین 

شنیدم از چن نفر، میگن سز شکم میمونه، البته طبعی دیدم اطرافیانم شکماشون بزرگه، ولی سزارینی اطرافیانم ...

زنای قدیم همه طبیعی بودن اکثراهم شکم دارن به تغذیه و ورزش بارداری و بعدش بستگی داره

ممنون توضیح دادین. مطمئنم اگه خانمهای ایرانی رو مجبور به زایمان در منزل کنن دنیا رو کن فیکون می کنن! ...

منم راجع به هلند شنیدم. انقد دوس دارم تو خونه زایمان کنم. حس خوبیه به آدم حس امنیت میده رو تخت خودت بچتو بغل کنی. البته نجام شنیدم آمبولانس واسه مواقع اورژانسی دم در خونه هست.. 

بزرگترین مشکل منم همین تغییر شکل ناحیه تناسلی بود دکتر خودم بهم گف ک دوتا زایمان داشته هردوتاشم سزا ...

😍😍😍خوشحالم ك رااضي بودي از زايمانت گلم

خدا حفظش كنه فرشتتو

شكم بند بخيه هاتو اذيت نميكرد؟

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
برای بچه باید دکتر و اون مامایی بالاسرته خوب باشه.طبیعی خوبیش اینه به محض اینکه دنیا میاد شیر داری ی ...

نوع زایمان چ ربطی ب شیر داره؟چراانقد پافشاری دارید ک همه رو نشویق میکنید ب زایمان طبیعی؟هرکسی صلاح خودشو بهتر میدونه چ دروغ ها ک نمیگید والا یکی ندونه یا تجربه نداشته باشه باردارنمیشه از ترسش

تن ماهی میخوری فاز کوسه ور نداررررر😂😂😂کاربر قدیمی ام منفجر شدم😪