2733
2739
اینکه میگن سزارین باعث میشه شکم بیاری، چی؟؟

باید محکم ببنندی بعدزایمان شکمت رو 

کاش هیچ وقت آدمی که سهممون نیست،مِهرش به دلمون نیوفته .دلم واسه جوونیام تنگ شده همون روزایی ک دارن میرن و هیچ وقت نیومدن .... :)      

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اینکه میگن سزارین باعث میشه شکم بیاری، چی؟؟

شکم هیچ ربطی به نوع زایمان نداره بستگی به رژیم غذایی و کنترل وزن بعد زایمان داره من الان اصلا شکم ندارم میخوای عکس هیکلمو بزارم هیچ تغیری نکردم ولی کاملا حواسم به تغذیه ام بود 

2731
دوست ندارن به شما ارتباطی داره؟ یعنی همه باید یک نوع فکر کنن بعد هم چون مثل شما نیستن درست نیست کارش ...

من اول به شماجواب دادم ریپلایم کردی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ فقط شخصیت وتربیتتون رونشون دادید وگرنه من برخلاف شمادعوایی نیستم . نظرم راجب به استارتربود پزشکی نیست طبیعی رو بد بگه هرجور راحتی شما بزا کسی جلوتو نگرفته

کاش هیچ وقت آدمی که سهممون نیست،مِهرش به دلمون نیوفته .دلم واسه جوونیام تنگ شده همون روزایی ک دارن میرن و هیچ وقت نیومدن .... :)      
مسکن میدن ولی بعد،کلی درد کشیدن و هوار کشیدن بعد ۲۴ساعتم که تازه میتونی مایعات بخوری

نه بابا من خداقل همراه دوتا سزاريني بودم اصلا درد نداشتن همش ميخنديدن من ميپرسيدم درد ندارين ميگفتن اصلا بعد هم هر دوشون پمپ درد داشتن بدون نياز به شياف  صبح ساعت نه هم سزارين شدن بعد از ظهر ساعت پنج براشون چايي و نسكافه اوردن چه خبره ٢٤ساعت 

موقع عمل افتادگي رحم مادرم هم ده سال پيش همراهش بودم كل بخش سزاريني بودن تند تند براشون شياف ميزدن اونزمان هنوز پمپ درد نبود

اطلاعات غلط ندين لطفا

زهره خانمي ام با عضويت ٩٤بازم تركيدم 
2740
وا پس چرا من و مامانم و خالم و کل فک فامیلمون همچین اتفاقی برامون نیفتاده؟صد در صد نیست هیچوقت عزیزم ...

همه دکترا همینو میگن چون دستور بهشون داده شده که زایمان طبیعی رو فقط انجام بدن مگر در موارد خاص،اقوام شما حتما دکتر خوب و بیمارستان خوب نداشتن

خواهر و دوست من ک طبیعی بودن هم شکم اوردن هم شل شده هم افتادگی دارن هم باید عمل زیبایی انجام بدن

بعد هرنوع زایمانی باید محکم شکم روببندی وگرنه شکم میمونه چه طبیعی چه سزارین‌

کی گفته؟ شما انجام دادی  ما نه درد کشیدیم نه هوار زدیم اون طبیعیه که داد و هوار داره نه 24 ساع ...

من والا طبیعی بودم هیچ داد و هواری نکشیدم

چهارتا سزارینی کنارم بودن همشون نالون از اتاق عمل اوندن بیرون وای که چه حال بدی داشتن

من نشسته بودم سرحال کلپچ میخوردم و به بچم شیر میدادم

اونا مث یه تیکه گرشت افتاده بودن روی تخت و طفلی بچه......

شنیدم از چن نفر، میگن سز شکم میمونه، البته طبعی دیدم اطرافیانم شکماشون بزرگه، ولی سزارینی اطرافیانم ...

اصلا عزیزم

هم ب اندام قبل بارداری مربوطه

هم ب اضافه وزن دوره ی بارداری

هم ب ژنتیک

و نوع تغذیه

من کلا ۸ کیلو اضافه کردم

و خدایی که در این نزدیکی است
2706