2752
2734
من که عمرا خودم رو بسپرم دست ماما  سلامتی بچه اگه براتون مهمه باید برید سز  زنداداش من خ ...

منم استادام همه دکترن و پزشک 

استاد پزشک قانونی ام هم متخصص دکتر سعید شعبانی تو گوگل بزنید میاره 

خانمش طبیعی زایمان کرده 

حالا زنداداش شما انتخاب کرده دلیل بر خوب بودن سزارین نیس

ولی برای شعورتون متاسفم 

👩🏻‍⚕️👩🏻‍⚕️👩🏻‍⚕️
نوع زایمان چ ربطی ب شیر داره؟چراانقد پافشاری دارید ک همه رو نشویق میکنید ب زایمان طبیعی؟هرکسی صلاح خ ...

گلم حرفای مسخره ای که به نفع سزارین زدن رو ندیدین اون چند تایی هم کع علم دارن رو منع میکنید😆

👩🏻‍⚕️👩🏻‍⚕️👩🏻‍⚕️

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

بخدا من انقد دو هفته پیش گریه کردم که حد نداره 

الهی بمیرم،واقعا اجبار تو هرچیزی بده،من خودم طرفدار طبیعیم ولی همیشه دلم برای اونایی که به اجبار. می‌خوان طبیعی زایمان کنن میسوزه چون باید برای هرکاری آدم به لحاظ روحی آماده باشه 

شکل و فرم واژن عوض نمیشه؟ حتی اونایی که بخیه زیاد خوردن

نه عزیزم من دوبار طبیعی زایمان کردم چون بخیه زیبایی میزنم از قبل هم تنگتر میشه،جای بخیه هم اصلا مشخص نیست .البته من هربار ۳ تا بخیه از بیرون خوردم اگه زیاد باشه شاید معلوم بشه نمی‌دونم دقیقا

2731
دوست داشتم ریپلای زدم جواب دادم بحث کردم چون زایمان کردم تجربه دارم  پس وقتی حتی زایمان نداشتی ...

لطفا بحث نکنید

سلام امکان حذف تمام تاپیک ها نیست.لطفا برای حذف تاپیک های خصوصی در روزهای زوج، لینک تاپیک رو به پی وی niniyar_1@  ارسال کنید.من سهمیه حذف تاپیک درخواستی ندارم.
حدی نمیدونم جوابتون روبدم فقط بدونید من اول که باشمانبودم دوما چون سایت عمومیه جواب به استارتر دادم ...

لطفا بحث نکنید

سلام امکان حذف تمام تاپیک ها نیست.لطفا برای حذف تاپیک های خصوصی در روزهای زوج، لینک تاپیک رو به پی وی niniyar_1@  ارسال کنید.من سهمیه حذف تاپیک درخواستی ندارم.

من زایمان اولم طبیعی با بیحسی IV خیلی خوب بود دهانه رحم ۶سانت ،بیحسی زدن خوابیدم اصلا نفهمیدم

بچمم۴کیلو بود

برا زایمان دومم طبیعی بودم بدون بیحسی واپیدورال و...

اذیت شدم ولی تقصیرخودم بود(دهانه رحمم بازبود ولی بچه بالا بود) چون توبارداریم ورزش نکردم و بیشتراستراحت کردم بچه بالا مونده بود ۴۰هفته و۶روز آمپول فشار زدم ولی خدا کمکم کرد وبالاخره زایمان کردم

ولی بعدزایمانم عاااالی بود،سرحال وخوب وبامامانم میگفتیم ومیخندیدیم

جاریم دوقلو سز شد همش میگه اگه میتونستم طبیعی میاوردم

خودمو عیبی کردم همش کمردرد دارم

وقتی زایمان کرد رفتیم دیدنش همش جیغ و داد داشت یا مسکن میزدن براش تو خواب ناله میکرد

ازدرد نمیتونست بچه‌هاشو شیربده

برا ظهور امام زمانمون(عج) دعا کنیم                                              الهم عجل الولیک الفرج
دروغ چیه  ای بابا  دیدم چندین نفر از نزدیک و هم دکتر گفت علتش اینه هم اینکه شما الان یه ...

من هیچ پافشاری نکردم و این کامنتی ک برای شما گذاشتم اولین پستم بود

سزارینی هاشیرشون دیرتر میاد چون سن بارداریشون ب 40نرسیده زایمان میکنن . عزیزم قرار نیس شما چون زایمانتون راحت بوده بقیه رو اجبار کنی و هی تعربف کنی از سزارین بد بگی

جفت زایمانا عوارض خاص خودشو داره و هرکسی باتوجه ب توان و وضعیت جسمی ش انتخاب میکنه 

تن ماهی میخوری فاز کوسه ور نداررررر😂😂😂کاربر قدیمی ام منفجر شدم😪
الهی بمیرم،واقعا اجبار تو هرچیزی بده،من خودم طرفدار طبیعیم ولی همیشه دلم برای اونایی که به اجبار. می ...

خدانکنه مهربون 

اره همین اجبارش بده 

امادگی از لحاظ روحی رو خوب گفتی

جواب ابلهان خاموشی است
لطفا بحث نکنید

نی نی یار بحث مال ده ساعت پیش بوده ما آخرش با هم صلح کردیم شما تازه ریپلای میکنید منو بعد فکر میکنم نی نی سایت جای بحثه نه نگاه کردن بحث سیاسی اقتصادی نبوده در مورد زایمان بوده که یکی از زیر شاخه های سایته اگر اجازه نیست درباره زایمان هم بحث کنیم به کاربرها بگید تاپیک بزنن قفل کنن کسی نظر نده !!!!جالبه یک شب تو یک تاپیک طرف به من فحش +۱۸ داد نگفتید بهش بحث نکن 

هرچی آرزوی خوب مال تو 
عزیزم موقع زایمان طبیعی هورمون بتا اندورفین ترشح میشه که به نوبه خودش ترشح پرولاکتین یا همون هورمون ...

تا یک هفته اول اینجوریه بعدش درست میشه ب روال عادی برمیگرده

گلم حرفای مسخره ای که به نفع سزارین زدن رو ندیدین اون چند تایی هم کع علم دارن رو منع میکنید😆

عزیزم من اصلا نمیگم کدوم خوبه کدوم بد میگم هرکسی بسته ب نوع بدن خودش و نظر دکترش انتخاب میکنه نوع زایمانش رو

تا یک هفته اول اینجوریه بعدش درست میشه ب روال عادی برمیگرده

پرسیدیدن ربط نوع زایمان به شیر چیه منم ربطشو توضیح دادم گفتم نیاز به محرک داره تو زایمان طبیعی شیردهی بلافاصله شروع میشه. خودم متاسفانه بچهامو شیر ندادم و هردوبار سزارین شدم.

نی نی یار بحث مال ده ساعت پیش بوده ما آخرش با هم صلح کردیم شما تازه ریپلای میکنید منو بعد فکر میکنم ...

عزیزم گزارش پست الان برای من اومده