2737
2739
عنوان

کسایی که کتک خوردین ازشوهراتون این متنو بخونین

| مشاهده متن کامل بحث + 7138 بازدید | 382 پست
من همسرم ادم نام داري بود  متاسفانه همه ميشناختنش و من صرفا براي پخش نشدن اين ماجرا سكوت ميكرد ...

منم دقیقا مثل شما هستم

حتی الان که داریم طلاق میگیریم خیلی بی سروصدا و توافقی 

هربلایی خواست  سرم اورد و من فقط ملاحظه ابرو خودش وخانوادهامون رو کردم 😔

دکتر پوپولیان هستم مشاور رابطه💵ازدواج💵طلاق💵شوهرپولدار💵

من بااینکه توی عقدم یبار از شوهرم کتک خوردم اونم نه جوری ک قرمز یا کبود بشم 

دلیلش هم بابام بود ، چون چندین بار من و جلوی شوهرم کتک زده و پشتمو خالی کرده و به شدت هم مرد سالاره😔درصورتی که خانواده همسرم خانواده ای هستن که مرد و زن برابر هستن براشون

پسر کوچولوی من آلرژی داره ، بهونه خوراکی های خوشمزه رو میگیره اما نمیشه بخوره خیلی غصه میخوره😔پسر کوچولوی ۱ ساله من🥺💗خیلی مظلومه لطفا برای برطرف شدن آلرژیش نفری یدونه صلوات بفرستید،فرستادید بهم بگید منم بفرستم براتون❤️ممنونم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم زیاد دیدم ولی بنظرت درست نمیگن؟من هم پدرم عصبی بود هم شوهرم ولی بابام واقعنی گناه داشت چون مامان ...

هرچی باشه کسی حق نداره بزنه

خیلی بیجا میکنن ک درست میگن

این چ حرفیه 

مگه قانون جنگله

مردا مگه زبون ندارن،دخالت میکرد کتک میخورد؟چ جالب بعدم درست میگن

مطمئنم منم یه روز پولدار میشم،شاید بپرسی چطوری که باید بگم ممنون تو چطوری؟                                              من فقط دوکاربری با نام شکلات فرانسوی دارم،شکلات_فرانسوی و شکلات__فرانسوی،اون شکلات___فرانسوی (با سه خط فاصله) مال من نیست،پس لطفا نپرسید که اون تاپیکا رو تو زدی؟نه من نزدم
2731
دقیقا یکی از آشناها مست کرده بود رفته بود خونه زنشو زده بود دختره رفت شکایت کرد انداختش بازداشتگاه ه ...

والا👌

بعد ریختن سرمن 

انکار میکنن

عجب حلوای قندم من😁                                   عجب ماه بلندم من😁
ششایدم ترس ...ترس از جدایی...ترس از ابرو.....ترس ازخونه خرابی..و.... منم خیلی از دست شوهرم کتک خوردم ...

شما دارید تو دهن گرگ زندگی میکنید

چی از این ترسناک تر؟

متاسفانه بچه ای که وارد این زندگیا میشه خیلی آسیب میبینه

مطمئن باشید از خودتون دفاع کنید طرف مقابل متوجه میشه شما کسی نیستید که بتونه عقده و خشم سر شما خالی کنه

من بااینکه توی عقدم یبار از شوهرم کتک خوردم اونم نه جوری ک قرمز یا کبود بشم  دلیلش هم بابام بو ...

هیچوقت نزار توسری خوار بشی همین

خدایا خودت برای همه ما بهترین هارورقم بزن😍♥️
ببخشید ولی مفهوم اینو نمیفهمم که پشتوانه نداری؟ یعنی چی؟ چرا یه زن نباید پشتوانه خودش باشه؟ یعنی یا ...

اینجا ایران است 

به زن تنها حتی خونه هم اجاره نمیدن 

تیکر بارداری نیست .
2740
فامیل ماهم تعهد گرفتن ازش دیگه نزد

مال من تعهد داد باز دوباره زد چون میدونستم مامانم نمی‌ذاره بندازنمش زندون موقع طلاق مهرمو‌گذاشتم اجرا مامانم فحشم داد.چون پسرخالم بود .کتکارو ک مامانه نمی‌خورد خاله جونا مال مامانم بود مشت لگدا و خیانت دیدنا مال من

منم خیلی کتک میخورم ولی اصلا جرات ندارم از این کارا بکنم 

من که ببینمت بدترمیزنمت عامو توحقته کتک بخوری!

هرچه آید به سرم بازگویم گذرد♡وای ازاین عمر که با میگذرد!میگذرد♥
شما دارید تو دهن گرگ زندگی میکنید چی از این ترسناک تر؟ متاسفانه بچه ای که وارد این زندگیا میشه خیل ...

دقیقاااا دیگه هیچ ترسی از کتک خوردن بالاتر نیس 😒یکبارباید بفهمه باکی طرفه

خدایا خودت برای همه ما بهترین هارورقم بزن😍♥️
هییی  منم خیلی دلم میخواد شکایت کنم  ی دفعه زد کلا چشمم ب حدی ورم  کرده بود و سیاه ...

وای چرا میذاری انقدر کتکت بزنه اخه

لطفا برای سلامتی تو دلیم صلوات بفرستید که ایندفعه سالم بغل بگیرمش😘من همون کاربر فقط طلاقم قول دادم بهتون اگه باردار شدم دیگه طلاقتون ندم🤪🤪🤪
اینجا ایران است  به زن تنها حتی خونه هم اجاره نمیدن

واقعااا 😢😢

طلاق بگیرید🍁 فرار کنید⛓️ مهاجرت کنید🌈 استعفا بدید ضربه ی متقابل بزنید🥀 نابود کنید💔 رها کنید ولی تحمل نکنید!! تحمل دروازه ی جهنم است🍂💜
ولی زن بی دلیل بعیده کتک بخوره هرچند کار خوبی نیست زدن کلا و ادم جنتلمن اینکار نمیکنه تنبیه دیگه اس ...

كف و خون قاطي كردم با خوندن اين كامنت 😐😐😐 اره راس ميگي كاش فلك ميكرد مثلا . 😐 نمردم و معنى جنتلمن رو فهميدم 

❤️من به همه اهدافم ميرسم ❤️
2706