2733
2734
عنوان

کسایی که کتک خوردین ازشوهراتون این متنو بخونین

| مشاهده متن کامل بحث + 7138 بازدید | 382 پست
خب دیگه تلافی کردید پس!

اره بعدم زنگ زدم ۱۱۰ بردش شکایتم کردم😏مهریمو گداشتم اجرا فکرنکنه با حیوون طرفه

خدایا خودت برای همه ما بهترین هارورقم بزن😍♥️
خانواده من باداییام ریختن روسرش کشتنش ده برابرچیزی که زد خورد 

اینکه شکایت کردی حق داشتیا

اما اینکه دایی رو در جریان نمیذاشتی بهتر نبود؟الان رابطه ات با شوهرت خوب و گرم هست؟

لطفا برای سلامتی تو دلیم صلوات بفرستید که ایندفعه سالم بغل بگیرمش😘من همون کاربر فقط طلاقم قول دادم بهتون اگه باردار شدم دیگه طلاقتون ندم🤪🤪🤪

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ولی زن بی دلیل بعیده کتک بخوره هرچند کار خوبی نیست زدن کلا و ادم جنتلمن اینکار نمیکنه تنبیه دیگه اس ...

فقط ميتونم بگم براتون متاسفم!!!!!

بخند ایران که از خندت سپاه شب عزا پوشه💜مادرم، ایران قشنگم
2731

اگ دست من بود مردایی ک رویه خانم ها دست بلند میکردنو زنده زنده میسوزوندم✋ولی هیچ کاری از دست ما بر نمیاد من سعی میکنم خودم مردی نباشم ک دل خانمم رو بشکنم یا اونو بزنم خانم ها ارزش بالایی دارن اونا حتی مثل فرشته هم نیستن خانم ها خود فرشته هستند❤️ 

یه سری حرفارو که میشنوی‌ وسط جهنمم باشی از سردی میلرزی...!🥀
من خانوادم خیلییی پشتمن گرفتن تا میتونستن زدنش مفصل ..‌فرق نداره مگه زن حیوون هست که کتک بخوره؟ ارزش ...

ن منظورمه خ زنها کتک میخورن چون خانوادشونم بدن 

من شوهرم پسرخالم بود مامانم پشت اون بود نامرد .نمی‌داشت طلاق بگیرم ب شوهرم گفت بکشش ولی طلاقش نده ابرومون نره تو فامیل 

مگه چیکارت کرده بود که دیه اش ۹۰تومن شد😳

چه ڪردم بــا خودم ڪه مــــرگ و زندگــــی برام فرقی نداره...💔   💔رنجیـــدم ولی خنـــدیدم ڪسی نفهمیــد کہ چقـــدر درد دیدم...💔.💔.💔

افرین ب شجاعتت

لطفا از پیج فروش لباس زیرم توی اینستا بازدید و حمایت کنینLebaszir_afsoon                                                   پیج فروش کتابم با 50درصد تخفیفBaran_e_kherad📚😍  لطفا یه صلوات برای اینکه عشقم برگرده سرکارش بفرسین😢دونفر با این خط داخل نی نی سایت هستن لطفا از تناقض صحبت ها تعجب نکنین😂   لطفا لطفا لطفا وقتی تاپیک میزنم نیاین انرژی منفی بدین..کلا آدمایی که میدونن انرژی منفی هستن وارد تاپیکام نشن     تا بی احترامی نبینم بی احترامی نمیکنم پس نگین دهه هشتادیا فلان..چون بشدت معتقدم جواب های هوی میباشد😁             درخواست دوستیم قبول نمیکنم                          
ولی زن بی دلیل بعیده کتک بخوره هرچند کار خوبی نیست زدن کلا و ادم جنتلمن اینکار نمیکنه تنبیه دیگه اس ...

مردی که مست ساعت یک بیاد خونه باید زنشو بزنه؟ به چه گنایی؟دلیل داشته ؟اگه زنشو باکسی میدید حق داشت بزنه منو نه که اینجوری😒

خدایا خودت برای همه ما بهترین هارورقم بزن😍♥️
الان میان میگن تو زن زندگی نیستی👀

دقیقا یکی از آشناها مست کرده بود رفته بود خونه زنشو زده بود دختره رفت شکایت کرد انداختش بازداشتگاه همه میگفتن چه زن بی رحمی چه طرز تفکراتی دارن مردم بخدا 

نه میگن الان نه به این واضحی ولی میگن  مثلا میگن اینکارو کردی اشتباه کردی باید با مهربونی باش ...

هستن ..ولی بیشتر این مواقع خیلیا میان و دستمریزاد میگن ب استارتر..این شانتاژ الکی ک الان بعضیا میان میگن فلان ..تو کتم نمیره... یا یه نظری داری میگی یا نداری میری .. 

بیخیال بحثی نیس😌

بالای سر کسی که خوابه "خیار" نخورید 😐                                                                                       
2706