2752
2734

تفاوت قدیتون چقدره؟

یه عدد نومزد دارم که تموم داراییه منه 👀🤍درخواست دوستی ندید .... اگه مقدوره براتون لطفا برا حاجتام صلوات بفرستید ....🌱🤌خدایا شکرت که هوامو داری و همیشه تکیه گاهم بودی ♡....🕊.....خداوند می‌بینید و می‌پوشاند مردم نمیبینند و فریاد می‌زنند 🙃تا وقتی چیزیو با چشای خودت ندیدی جایی فاش نکن ...قضاوت نکن ....تهمت نزن ...چون خودتم ممکنه به اون درد مبتلا شی:)

از لحاظ چهره بقیه میگن من اما من میگم تو یه سطحیم 

تفاوت قدیمونم 7سانتیناس

تو یک زنی ^_^..! زیبا باش! لباس خوب بپوش! ورزش کن! مواظب هیکل و اندامت باش! هر سنی که داری خوب و زیبا بگرد! همیشه بوی عطر بده! مطالعه کن و آگاهی ات را بالا ببر... خودت را به صرف قهوه ای یا چایی در یک خلوت دنج مهمان کن! برای خودت گاهی هدیه ای بخر! وقتی به خودت و روحت احترام میگذاری احساس سربلندی میکنی آنوقت دیگر از تنهایی به دیگران پناه نمیبری و اگر قرار است انتخاب کنی کمتر به اشتباه اعتماد میکنی یادت باشد .."برای یک زن عزت نفس غوغا میکند"          
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

همسرم چهره جذابی داره خودم بیبی فیس به خاطر همین ترکیب خوبی شدیم، اختلاف قدی ۱۳ سانت

"کسی که بیش از حد فکر می کند، کسی است که بیش از حد هم عاشق می شود" و من این را احساس کردم 😍 وقتی جواب ریپلای رو نمیدم دلیلش اینه : 1) بی احترامی در کلام (افرادی که سلامت روان ندارند به دنبال بی احترامی به دیگرانند)، 2) خشم در کلام (امام علی (ع) : اوج سبک مغزی، خشونت است)، 3) مشهود بودن حسادت در گفتار (امام علی (ع) : آفرین بر حسادت، چه عدالت پیشه است، پیش از همه صاحب خود را می کشد)، 4) عدم درک درست از پاسخ من به استاتر (امام علی (ع) : از سخن گفتن با کسی که گفتارت را نمیفهمد بپرهیز که تو را به ستوه می آورد)، 5) برداشت من اینه که فرد به دنبال بحث و جنجاله (مارک تواین : هرگز با احمق ها بحث نکنید، آنها اول سطح شما را تا سطح خودشان پایین می کشند، بعد با تجربه یک عمر زندگی در آن سطح، شما را شکست می دهند) و جمله آخر خطاب به کاربرانی که درباره کاربران دیگه تاپیک غیبت میزنن و کسانی که تو این تاپیک ها استارتر رو همراهی میکنن (امام علی (ع) : غیبت کردن آخرین تلاش افراد زبون و ناتوان است)
2731
از لحاظ چهره بقیه میگن من اما من میگم تو یه سطحیم  تفاوت قدیمونم 7سانتیناس

عزیزم 

چه خوب 😍😘🤍

یه عدد نومزد دارم که تموم داراییه منه 👀🤍درخواست دوستی ندید .... اگه مقدوره براتون لطفا برا حاجتام صلوات بفرستید ....🌱🤌خدایا شکرت که هوامو داری و همیشه تکیه گاهم بودی ♡....🕊.....خداوند می‌بینید و می‌پوشاند مردم نمیبینند و فریاد می‌زنند 🙃تا وقتی چیزیو با چشای خودت ندیدی جایی فاش نکن ...قضاوت نکن ....تهمت نزن ...چون خودتم ممکنه به اون درد مبتلا شی:)

اون قدر خاطرشو میخوام که گور بابای حقیقت خودش از من سر تره🙂😂💔

فقط 11 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 به نام الله☝🫀👑به عشق وطن🇮🇷 مادر❤️پدر🤍  💍miladm🧿 🤰🤱 

من دوست دارم یه ۲۰ سانتی ازم بلند تر باشه همسرم

لایک نکنید،، راجب کنکور انسانی و انتخاب رشته فرهنگیان و.. سوالی بود در خدمتم🤍✨.... سیل اومد هر چی رویا جمع کردم با خودش برد؛ 🙃✨
همسرم قد بلندتر

ایجان 

همسرم چهره جذابی داره خودم بیبی فیس به خاطر همین ترکیب خوبی شدیم، اختلاف قدی ۱۳ سانت

به نظر منم ترکیب قشنگیه 

کامل شدید با هم😎😁

من ۱۶۷ اون میگ ۱۸۵ بهنظر من اون بهتره به نظراون من

قطعا تو زیباتری عزیزم

2706