2733
2734

من یازدهم تجربی ام 

لطفا اگه میدونید بگید 

ممنون میشم 🌹

سریعا باید بدونم 

میگن وقتی دیگران برات دعا کنن دعات زودتر مستجاب میشه ، حالا چه بهتر که اون نفر شما نی نی سایتی های عزیز باشید😍 💞 میشه برای حاجتم صلوات بفرستید 💞😘 مرسی 

نمیدونم من ارشدم  برو یک سایت دانشآموزی پیدا کن 

سهلابفضلک یاعزیز* واسه ظهوروسلامتی امام زمان صلوات ...اللهم صلی علی  موسی بن جعفر  ولی امرک الْحَمْدُ لِلَّهِ عَلَى کُلِّ نِعْمَةٍ وَ أَسْأَلُ اللَّهَ مِنْ کُلِّ خَیْرٍ وَ أَعُوذُ بِاللَّهِ مِنْ کُلِّ شَرٍّ وَ أَسْتَغْفِرُ اللَّهَ مِنْ کُلِّ ذَنْب‏
نمیدونم من ارشدم  برو یک سایت دانشآموزی پیدا کن

کجا مثلا عزیزم؟

میگن وقتی دیگران برات دعا کنن دعات زودتر مستجاب میشه ، حالا چه بهتر که اون نفر شما نی نی سایتی های عزیز باشید😍 💞 میشه برای حاجتم صلوات بفرستید 💞😘 مرسی 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
دمن دهمشو داشتم دو جلد بود

بهتره ؟ درکل چه فرقی دارن ؟

من تک جلدی دارم راضیم  دو جلدیش فقط تست بیشتر و ازمون داره بعد هر فصل یا مبحث  ببین دیه ...

مرسی 💕

بقیه نظری ندارن؟؟؟؟⁦❣️⁩

2740
کجا مثلا عزیزم؟

تونت نیست نمیدانم والا

سهلابفضلک یاعزیز* واسه ظهوروسلامتی امام زمان صلوات ...اللهم صلی علی  موسی بن جعفر  ولی امرک الْحَمْدُ لِلَّهِ عَلَى کُلِّ نِعْمَةٍ وَ أَسْأَلُ اللَّهَ مِنْ کُلِّ خَیْرٍ وَ أَعُوذُ بِاللَّهِ مِنْ کُلِّ شَرٍّ وَ أَسْتَغْفِرُ اللَّهَ مِنْ کُلِّ ذَنْب‏

اگه تست زیاد میخوای دو جلدی بگیر اما اگ تست کمتر میخوای تک جلدی،من ک سه سالو دوجلدی دارم راضیم ازش مخصوصا درسنامش عالیه👌😍

اگر بی‌رحمانه شکسته شدی اما هنوز شجاعت آن را داری که با موجودات زنده دیگر مهربان باشی،تو یک انسان سرسخت با قلب یک فرشته ای.🤗🍃🌈♥️🧚‍♀️
اگه تست زیاد میخوای دو جلدی بگیر اما اگ تست کمتر میخوای تک جلدی،من ک سه سالو دوجلدی دارم راضیم ازش م ...

مرسی 💕

بعد درسنامه دوجلدی خوبه درکل؟

تک جلدیش بهتره فکر کنم.باز خریدنی خودت یه نگاهی بنداز

اوکی 

مرسی⁦❣️⁩

2706