2733
2734
عنوان

میخوام طلا بفروشم بدم برادرم

417 بازدید | 34 پست

سلام.

ما احتیاج به وکیل داشتیم.همسرم دوستشو معرفی کرد.که کاش نمیکرد. حالا استرسش مونده واسه من.

برادرام نیومدن با این اقا درمورد مبلغ صحبت کنن.. حالا وکیل گفته ۴۵ تومن میشه.. حالا من رو حساب دوستی ۴۰ میگیرم. برادرام میگن ما ۳۰ بیشتر نمیدیم..

همین باعث اختلاف و حرف و حدیث شده. گفتم یه تیکه طلا بفروشم. بدم برادرم. میدونم که بدش میاد ولی چاره چیه؟  دلم نمیخواد به خاطر پول بینمون به هم بخوره

همسرم خیییلی ازشون شاکیه.

همش میگه فقط دلم میخواد ۴۰ تومنو ندن

عین مامان منی اونم هر کاری میکنه که دعوا پیش نیاد اما خب تقصیر خودشونه که توافق نکردن به تو ربطی نداره خودتو مقصر ندون میدونم دنبال دعوا نیستی و دلت میخواد همه چیز آروم تموم شه اما بزار درس هاشون رو از تجربه هاشون بگیرن با رفتارت باعث میشی تجربه نکنن

2731
ای بابا چه بد شده قایمکی میخوای بفروشی؟ همسرت بعدا بفهمه که بازم بد میشه

اره قایمکی.

نمیدونم به خدا

مث خر تو گل گیر کردم..

خودمم پس انداز یواشکی ندارم که حداقل اونو بدم..

طلاهامم همه بالای ۱۰ هست صد در صد

رو دستم داغی گذاشتم که دیگع همچین غلطی نکنم.  البته همسرم معرفی کردشا. ولی خوب این وسط من سوخت ...

تقصیر تو نیست 

فقط بزار چیزی که باید اتفاق بیوفته بیوفته روندشو تغیر نده هم خودت آسیب میبینی هم شوهرت ناراحت میشه هم اونا یه گند بدتر به وجود میاد میتونم حق بدم بهت که ناراحتی و دنبال اینی جنجال تموم شه همه آروم شن اما خب بدتر میشه 

عین مامان منی اونم هر کاری میکنه که دعوا پیش نیاد اما خب تقصیر خودشونه که توافق نکردن به تو ربطی ندا ...

چی بگم😔

همسرم میگه اگه ندن دیگه نمیخوام ریختشونو ببینم و فلان.

منم پدر و مادرم فوت شدن. فقط دوتا داداش دارم اونم سالی دوبار همو میبینیم.

از  اونم  محروم میشم اخه...

نمیدونم چه غلطی بکنم

از چندتا وکیل دیگ‌ بپرس ک‌دستمزد. چقده اگ همینه خب بدین اگ زیاده بشوهرت بتوپ باون اشنات 

بیشتره. دوستش تخفیف داده

۶۰ باید میدادیم.

مقصر همسرمه که بهشون قیمت نگفته..

حالا شریش واسه من مونده

چی بگم😔 همسرم میگه اگه ندن دیگه نمیخوام ریختشونو ببینم و فلان. منم پدر و مادرم فوت شدن. فقط دوتا ...

بنظر خودت داداشت حق داره یا وکیله 

اگه داداشت حق داره برو به وکیله بگو زور نگه و به شوهرت بگو انقدر پای حرف زور فقط برا اینکه اشناست نمونه 

اما نه اگه وکیله حق داره به داداشت بگو که چرت و پرت نگه پول بدبخت رو بده اما خودت بهاش رو نده که بدتر میشه از ما گفتن بود 

2706