2733
2734

سنی هم نداری دقیقا مثل من و اشتباهاتم داری رفتار میکنی داری لج و لجبازی راه میندازی حتی بنظرم فردا اشتی کنید بهش بگو ک تو براش از همه مهمتری برید خونه مامانت اینا هم اشتی بده و به شوهرت بگو ک از همه بیشتر دوسش داری

خداکنه اونی باشیم ک دلمون میخواد نه اونی باشیم ک دلشون میخواد...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ما هم داشتیم تازه مال ایشون خوبه مال ما بدتر هم بود و الان ک فکر میکنم چقدر خودم رو مقصر میدونم  ...

دقیقا منم کل نامزدیمو سر دیگران قهر بودم واقعاااا ک ..... 

ول کن این دیگرانو حتی مادرتو ا ن زندگی خودشو داره دست از سرش بردار کم مامانم مامانم کن بچسب ب شوهرت خ به میگی نا پدری هم داری مس سیاست ب خرج بده جواب نده گوش کن خواهرم گوش کن .

ببخشید ب تو ریپلای کردم باید سخنرانیمو تموم میکردم 😭😂

2742
نمیدونم فردا پس فردا حتما پیش قدم میشه واسه اشتی دلم میخاد بدجوری حالشو بگیرم

عزیزم انشالله همیشه زندگی شاد و سرشار از خوشبختی داشته باشی اینم بدون اگه میخوای موفق بشی هیچوقت با همسرت لجبازی نکن نزار زندگیتون جوری بشه یه بار تو تلافی کنه یه بار اون مخصوصا الان که نقطه ضعفت کاملا مشخصه

مردا کافیه به زبون بهشون بگی ک از همه مهترن برامون مثل موم تو دستت میشن چرا توجه ات رو به شوهرت نمیدی بیشتر مسلما مادرت هم ببینه شما خوشبختید خوشحالتره

2740
ینی اجازه بدم هرطور دلش میخادراجب خانوادم صحبت کنه

ارع عزیزم بذار هر جور دوست داره حرف بزنه مادرت نیاز ب حمایت تو نداره. ولش کن ده بار ک حواب ندی سر 11 بار خفه میشه ببین کی گفتم تجربه دارم ک میگم 

دقیقا منم کل نامزدیمو سر دیگران قهر بودم واقعاااا ک .....  ول کن این دیگرانو حتی مادرتو ا ن زن ...

عزیزم سردیگران نیست وقتی راجب خانوادم یا فک و فامیلام نظر میده حس میکنم ب من بی احترامی میکنه خودشو بالاتر میبینه بخاطر همین عصبی میشم

حس میکنه با بچه طرفه واسه همین کار یادت میده چطور راضی به این همه اختلاف سن شدی؟

اره همش ادعای عاقلی داره 

نمیدونم عقلم کم بود فانتزیای دخترونه داشتم الان ک وارد زندگی باهاش شدم میبینم چقد اختلاف سن زیاد بده

عزیزم سردیگران نیست وقتی راجب خانوادم یا فک و فامیلام نظر میده حس میکنم ب من بی احترامی میکنه خودشو ...

هر چی میگم انگار اب تو هاونگ میکوبم ولش کن کار خودتو بکن کسیکه گوش نمیده مدام دلیل میاره. رو نباید نصیحت کرد 

میگم دختر خوب ما همه تجربه داریم ک میگیم جواب نده حالا ک بهت زور میاد جواب بده زندگیتو زیبا تر کن

ینی اجازه بدم هرطور دلش میخادراجب خانوادم صحبت کنه

نه اجازه نده تو زمان اشتی ازش قول بگیر ک به خانوادت توهین نکنه ولی حتما بهش بگو ک از همه بیشتر دوسش داری ولی از این به بعد قول بگیرید از هم ک بهم توهین نکنید توام یه مدت بیشتر حواست جمع کن بخدا من سر سفره حتی اگه پدر و مادرم باشن اول غذا برای همسرم میکشم اونم ک میبینه احترام بهش میذارم بیشتر به خانوادم احترام میزاره

اگه بهش محبت کنی اونم به خودش اجازه نمیده به خانوادت توهین کنه اونوقت ببین چقدررر براش عزیز میشی

بهش محبتم میکنم بخدا بعدش ک ی چیزی ازش میخام عصبی میشه میگه دنبال مادیاتی منم میگم پس بزار برم سرکار خودم پول دربیارم میگه اگه مجبور بشم نون خالیم میدم بهت نمیزارم بری سرکار

2706