2733
2734
من با این رفتاراش خیلی شک میکنم بهش همش فک میکنم میگم نکنه خیانت کنه بهش چندبار گفتم میگه تو مریضی

وای عزیزم به هیچ عنوان این حرفو بهش نزن یه روانشناس معروف میگفت وقتی شما به یکی تهمت میزنی داری مجوز اونکارو بهش میدی چون طرف با خودش میگه من که اینکارو نکرده طرفم بهم شک داره پ بذار بکنم و حداقل آش نخورده و دهن سوخته نباشم در ضمن این حرف شما هم روشو باز میکنه و هم از همه مهم تر این حسو بهش القا میکنه که بهش بی اعتمادی و این باعث سردیش از شما میشه.

خب مگه من جز مادرم کیو دارم هیچکسو ندارم بارها بهش گفتم برام خیلی مهمی میگه ن نو اولویتت مادرته حرفا ...

عزیزم با کارات یاد خودم افتادم 

اول زندگی ازین بحثا زیاده

نباید تصف شبی از ماشین پیاده بشی حالا هرچقدرم شوهرت لجباز باشه. شما نبایدشخصیت خودتو بااین رفتار بچگانه خورد کنی باید اینقدر قوی برخورد کنی اینقدر برای خودت ارزش قائل باشی که شوهرت اجازه همیچنین کارایی به خودش نده. یکم حسوده خب سعی کن با محبت حساسیتشو برطرف کنی بذارهرچی درمورد فامیلات میخواد بگه نذار بفهمه نقطه ضعفته که سواستفاده کنه

تو دعواهم حلوا خیرات نمیکنن همه ازین بحثا و دعواها داشتن باید سعی کنی جلوی بحثو بگیری نذار یه حساسیت کوچیک تبدیل به بحران بشه

..فقط ازین به بعد پای خانواده هاتونو وسط دعواتون نکشونید شما دوتا فردا پس فردا اشتی میکنید ولی تو ذهن خانوادت میمونه .

نگران رابطه مامانتو شوهرت نباش..اگه شما باهم خوب باشید مامانتم شوهرتو میبخشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم سردیگران نیست وقتی راجب خانوادم یا فک و فامیلام نظر میده حس میکنم ب من بی احترامی میکنه خودشو ...

میبینه تو عصبانی میشی و نقطه ضعف نشون دادی، اونم هی میگه

دفعه بعد که به خانواده ات توهین کرد، تو هم با حفظ آرامش و لبخند به خانواده اش یا خودش توهین کن

مثلا ایندفعه که که گفت مامانت یادت میده، بگو مامان من مثل مامان تو موزی نیست که بخواد زندگی بچه هاشو خراب کنه، تو چون مامانت دائم داره گوشت و پر میکنه فکر میکنی همه مثل مادر خودت هستن

یا اگه گفت داداشت الافه و کار نمیکنه بگو بابام مثل بابایتو بچه هاسو گشنه نگه نداشته که از بچگی مجبور باشن کار کنن

اگر هم عصبانی شد، تو عصبانی نشو، جوابش و بده اما ارامش داشته باش

الانم اگه اومد واسه آشتی کشش نده ولی واسه دفعه بعد انقدر ضعیف نباش