2733
2734
عنوان

به دوست دختر قبلی اکسم پیام دادم...

500 بازدید | 28 پست

داستان خلاصه وار بگم اکس من که حدود یکماه بودیم باهم اومد بهم گفت یه دختره خیلی گیر منه اذیت میکنه گریه میکنه و میگه نرو و اینا منم خشم نمیاد ازش گفتم بهش که ما یعنی من و دوست پسر سابقم ۷.۸ماهه باهمیم و دختره دست کشید حتی به خودمم پیام داد دختره 

این اکس لا.شی منم در صورتی ک اصن اون تایم رل نبودیم من و می‌برد هی از پیش چشم دختره رد میکرد 

بهش خیلی دعوا کردم که گناه داره و چرا انقدر بدجنسی و اینا که یکار میکنی ببینه ولکن و اینا ولی ادامه داد.....

من دلم برا دختره میسوخت 

بهش میگفت هرموقع با ملیسا یعنی من قهر میکردی پیام میدادی بهم 

درصورتی که اصن من نبودم...

حالا اصن رابطه ما به یکماه نکشید و کات کردیم دوطرفه

به دختره پیام دادم گفتم حلالم کن اگه ناخواسته باعث حال بدت شدم و منو ببخش و ادامه ندادم دیگ همین

حس عذاب وجدان داشتم بنظرتون اشتباه کردم؟؟؟؟

خُدا گواهه"صَبر"Ayatay,🤍13فروردین ۱۴۰۳،ببینیم چی در انتظاره...هرچه پیش آید خوش آید🤍خدایا شکرت📿🤍🤗

وقتی پسره بزور میبرد از جلو دختره ردت میکرد چرا بارهای بعدی بازم باهاش میرفتی؟

فقط 24 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اگه تو یه تاپیک جرت دادم و تو تاپیک دیگه باهات خوب بودم بدون اسم کاربری ها یادم نمی‌مونه وگرنه من هنوز ازت بدم میاد🙂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

به نظرم به تو ربطی نداشت

همسر منم قبلش یه دختری دوسش داشت، با من ازدواج کرد دختره خیلی اذیت میکرد خیلیم پررو بود، خودشو مظلوم میکرد ک حلال نمیکنمت تو عشقمو دزدیدی!! در صورتی ک ب من چ

چرخ برهم زنم ار غیر مرادم گردد💠 من نه آنم که زبونی کشم از چرخ فلک
چرا من معنی اکس رو نمیفهمم 😶 حالا این اکس الان دوس پسرته ،شوهرته،دوس پسر قبلیته ،دوس پسر دوستته کدو ...

به دوست پسر قبلی میگن اکس، یعنی کسی که باهاش رابطه داشتی و تموم کردی

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اگه تو یه تاپیک جرت دادم و تو تاپیک دیگه باهات خوب بودم بدون اسم کاربری ها یادم نمی‌مونه وگرنه من هنوز ازت بدم میاد🙂

بزرگی‌خودتو میرسونی ولی تو کار اشتباهی انجام ندادی

جفتتون درگیر یه آدم اشتباه و مزخرف شدین

" از آن ها که تسلایشان می دادم                 ‌‌‌‌‌                                غمگین تر بودم ..."
چرا من معنی اکس رو نمیفهمم 😶 حالا این اکس الان دوس پسرته ،شوهرته،دوس پسر قبلیته ،دوس پسر دوستته کدو ...

اکس دوست پسر قبلی

رل دوست پسر حال حاضر

نکس دوست پسر بعدی😂

همواره ثروت و آرامش و عشق و شادی به سمت من در جریانست...خدایا هزاران بار شکرت🙏🏻
وقتی پسره بزور میبرد از جلو دختره ردت میکرد چرا بارهای بعدی بازم باهاش میرفتی؟

بخدا من شاغل بودم همکارم بود پسره

خُدا گواهه"صَبر"Ayatay,🤍13فروردین ۱۴۰۳،ببینیم چی در انتظاره...هرچه پیش آید خوش آید🤍خدایا شکرت📿🤍🤗
به نظرم به تو ربطی نداشت همسر منم قبلش یه دختری دوسش داشت، با من ازدواج کرد دختره خیلی اذیت میکرد خ ...

ن این فرق داره. اینا کلا ۱ ماه بودن با هم بعدشم پسره الکی به دختر قبلیه گفته ۷، ۸ ماه بودن 

از اسی استفاده کرده قبلیه رو حرص بده 

کلا پسره لاشی بوده

من نفهمیدم چی شد ببخشید ایشالا ک بقیه بچها جوابتو میدن😘

فقط به دوست پسرای قبلی نمیگن اکس ... به دوست دخترای قبلی هم میگن اِکس

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706